اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آستون مارتین الکتریکی شاسی بلند و اسپرت در سال 2025

نویسنده

تیم تحریریه

۲۰ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: آستون مارتین در حال برنامه ریزی برای هجوم مدل های جدید و نسخه های جدید مدل های موجود در چند سال آینده است.


گروه بین الملل: آستون مارتین در حال برنامه ریزی برای هجوم مدل های جدید و نسخه های جدید مدل های موجود در چند سال آینده است.

این نسخه شامل چندین نمونه مختلف از DBX، از جمله DBX V12 می شود و گفته می شود سازنده در حال برنامه ریزی برای تولید دو یا دو خودروی الکتریکی کاملاً جدید است.

لارنس استرول، رئیس آستون مارتین در گفتگو با نشریه ای در مقر تجاری این برند تأیید کرد که دو مدل جدید انتشار صفر در سال 2025 تولید می شوند. این دو خودرو شامل یک مدل اسپرت و یک شاسی بلند خواهند بود.

استرول به FT گفت که خودروی الکتریکی در ولز تولید می شود، یعنی جایی که در حال حاضر آستون مارتین DBX تولید می کند. به نوبه خود، خودروی اسپرت الکتریکی در خانه مونتاژ می شود. هر دو باید در سال 2025 به بازار عرضه شوند.

به احتمال زیاد مدل های جدید الکتریکی به فناوری مرسدس بنز متکی هستند که در حال حاضر 20 درصد سهام این شرکت انگلیسی را در اختیار دارد. آستون مارتین هنوز یک سیستم عامل اختصاصی الکتریکی و پیشرانه الکتریکی ندارد و همکاری با مرسدس می تواند پاسخگوی تمام مشکلات آن در کوتاه مدت و میان مدت باشد.

علاوه بر این واقعیت که این دو خودرو می توانند از فناوری منبع مرسدس استفاده کنند، در حال حاضر چیز دیگری در دست نیست. استرول گفت که این خودروی اسپرت "نسخه پیشرانه DB11 / Vantage" خواهد بود، اگرچه هنوز طراحی نهایی و نامگذاری آن تأیید نشده است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.