اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تولید رنو مگان الکتریکی مشابه نسخه کانسپت

نویسنده

تیم تحریریه

۱۷ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: سال گذشته، رنو پیش نمایش خودرو الکتریکی آینده را با مفهوم مگان eVision ارائه داد.


گروه بین الملل: سال گذشته، رنو پیش نمایش خودرو الکتریکی آینده را با مفهوم مگان eVision ارائه داد.

این خودروساز اعلام کرد نسخه تولیدی آن در سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد و به نظر می رسد این شرکت به قول خود عمل کند. عکاسان جاسوسی خودروی کاملاً الکتریکی را برای اولین بار در شمال سوئد آزمایش کرده اند. روکش استتاری، طراحی آن را پنهان می کند، اگرچه کاملاً شبیه به نمونه کانسپت است.

خودروی آزمایشی و کانسپت نسبت های مشابهی دارند. البته نمای ظاهری، کمتر به کانسپت شباهت دارد. دهانه تحتانی سپر نیز متفاوت به نظر می رسد. استتار در قسمت عقب، همه چیز از جمله چراغ های عقب را پنهان می کند. این خودرو از اسپویلر بهره می برد.

رنو جزئیات پیشرانه خودرو را فاش نکرده است، اگرچه این کانسپت دارای یک موتور جلو 217 اسب بخار (161 کیلووات) است که می تواند دریچه را در کمتر از هشت ثانیه به 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) برساند. باتری 60 کیلووات ساعتی این کانسپت به آن اجازه می دهد تا با یک بار شارژ تا 280 مایل (450 کیلومتر) مسافت را طی کند، هرچند که این مقدار در چرخه آزمایش WLTP اروپایی قابل قبول است. باتری خنک شده با آب امکان شارژ 130 کیلووات را نیز فراهم می کند و در 30 دقیقه 161 مایل (260 کیلومتر) برد اضافی به دریچه می دهد.

رنو در اواخر سال جاری میلادی مگان الکتریکی را به تولید می رساند و در اواخر سال 2022 وارد نمایشگاه می شود. یک رونمایی باید قبل از شروع تولید اتفاق بیفتد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.073 seconds.