اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آستون مارتین ممکن است توسعه والهالا را متوقف کند

نویسنده

تیم تحریریه

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: اواخر سال گذشته، مرسدس و آستون مارتین معامله ای را امضا کردند که باعث شد این شرکت خودروساز آلمانی سهم خود را در این برند انگلیسی به 20 درصد افزایش دهد، در حالی که این رقم 2.6 بود.


گروه بین الملل: اواخر سال گذشته، مرسدس و آستون مارتین معامله ای را امضا کردند که باعث شد این شرکت خودروساز آلمانی سهم خود را در این برند انگلیسی به 20 درصد افزایش دهد، در حالی که این رقم 2.6 بود.

در این توافق نامه اصلاح شده، استون امکان دسترسی به پیشرانه های هیبریدی و الکتریکی مرسدس را فراهم کرده است و این می تواند فاجعه V6 ساخت سفارشی استون را که برای هایپرکار والهالا در حال توسعه است، به وجود آورد. به گفته توبیاس مورس، رئیس استون، والهالا می تواند با موتور متفاوت از آنچه انتظار می رود، وارد بازار شود.

هنگامی که آستون این هایپرکار را در سال 2019 معرفی کرد، گفت که از یک V6 توربوشارژ همراه با یک سیستم هیبریدی باتری-الکتریکی استفاده می کند که شایعات تولید حدود 1000 اسب بخار (746 کیلووات) را دارد. بعدا مشخص شد که این یک واحد 3.0 لیتری جدید است، هرچند استون هرگز خروجی هدفمند را تشخیص نداد.

به نقل از مورس گفته است که والهالا "احتمالاً پیشرانه متفاوتی با آنچه در کانسپت 2019 دیده شد" خواهد داشت. نسخه جدیدی از والهالا طی چهار ماه آینده به خریداران نشان داده می شود و مورس خاطرنشان کرد که تا زمانی که مشتریان از تغییرات مطلع نشوند، اطلاعات بیشتری دریافت نخواهیم کرد. مرسدس طیف گسترده ای از پیشرانه های هیبریدی استون را می تواند استفاده کند، بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم که خودروساز انگلیس چه تصمیمی می گیرد.

هایپر محدود با 875 هزار پوند (1.2 میلیون دلار با نرخ ارز فعلی) برچسب خواهد داشت. این آخرین خبر پس از آن است که مورس در اواخر سال گذشته اظهار داشت که این شرکت هنوز روی پیشرانه هیبریدی کار می کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.056 seconds.