اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ورود و خروج پلاک‌های غیربومی به شهر‌های خوزستان ممنوع است

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس ابلاغ ستاد ملی کرونا ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی خودرو‌ها به شهر‌های استان خوزستان ممنوع است.


وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس ابلاغ ستاد ملی کرونا ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی خودرو‌ها به شهر‌های استان خوزستان ممنوع است.

محمد اسلامی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه گردشگری دریایی با اشاره به اینکه ممنوعیت تردد در راه‌های منتهی به استان خوزستان و شهر‌های این استان اجرا شده است افزود: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا اختیار اجرای دستورالعمل ممنوعیت تردد به شهر‌های این استان به ستاد استانی داده شده است.

وی گفت: در زمینه ممنوعیت تردد در تعطیلات نوروزی تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و حتی یک گام هم از این تصمیمات جلوتر نخواهیم بود.

وزیر راه و شهرسازی افزود: تاکنون مصوبه جدیدی در خصوص رفت و آمد‌های نوروزی به وزارتخانه ابلاغ نشده است.

اسلامی گفت: قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم اجرایی درباره ممنوعیت یا محدودیت رفت و آمد را در شهر‌های قرمز و نارنجی به ستاد‌های استانی واگذار کرده است.

وی تأکید کرد: بر اساس تصمیم گیری‌های ستاد ملی کرونا رفت و آمد‌ها خودرو‌ها با پلاک‌های غیربومی و بومی ممنوع است و جرایم نقدی نیز تعیین شده است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.057 seconds.