اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

افزایش خودروهای امن در دنیا

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها امسال‌‌۹۰‌خودرو را به‌عنوان امن‌ترین خودرو‌ها انتخاب کرد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها، ۹۰ وسیله نقلیه را برای ۲۰۲۱ به‌عنوان امن‌ترین خودروها انتخاب کرد، این در حالی است که در سال ۲۰۲۰ این تعداد ۶۴ دستگاه بود.

 یک دلیل این است که خودروسازان در حال بهبود وسایل نقلیه خود به روش‌های آزمایش IIHS هستند‌ که چراغ‌های جلو بهتر و ویژگی‌های ایمنی فعال برای جلوگیری از تصادف دارند.خودروها همیشه ایمن‌تر می‌شوند، به‌طور کلی انتظار می‌رود ناوگان خودرو‌های جدید به‌تدریج در ایمنی کلی پیشرفت داشته باشند. امسال نیز ایمنی خودروها بیش از پیش شده است. چهل و یک برند، ایمنی برتر و ۴۹ خودرو برترین ایمنی را برای سال ۲۰۲۱ کسب کرده‌اند. برای کسب هر یک از جایزه‌ها، یک وسیله نقلیه باید در ۶ تست تصادف مختلف، به‌علاوه یک امتیاز برتر یا پیشرفته در تست‌های ترمز خودکار، امتیاز خوبی کسب کند. اساسا هر خودرویی که نشان IIHS را کسب کند، دارای ساختاری مستحکم و اقدامات ایمنی منفعلانه موثر به‌علاوه جلوگیری از تصادف الکترونیکی و (احتمالا) چراغ‌های جلو مناسب است. شاید دلگرم‌کننده‌ترین نکته در مورد گزارش ۲۰۲۱ IIHS این باشد که تعداد زیادی وسیله نقلیه تقریبا در این لیست قرار گرفته‌اند، اما در یک گروه کوتاه خلاصه شده‌اند.

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.054 seconds.