اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

خودروهای گران قیمت سریعتر به فروش می رسند

نویسنده

تیم تحریریه

۰۹ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: این روزها چه به دنبال خودروی دست دوم یا کاملاً جدید باشید، ممکن است معاملات خوبی را پیدا کنید زیرا نمایندگی ها تلاش بیشتری برای زنده نگه داشتن تجارت خودرو در دوره کرونا می کنند.


گروه بین الملل: این روزها چه به دنبال خودروی دست دوم یا کاملاً جدید باشید، ممکن است معاملات خوبی را پیدا کنید زیرا نمایندگی ها تلاش بیشتری برای زنده نگه داشتن تجارت خودرو در دوره کرونا می کنند.

تقاضا برای خودروهای دست دوم بسیار زیاد به نظر می رسد و جای تعجب دارد که خودروهای گران تر نسبت به خودروهای ارزان قیمت فروش سریع تری دارند.

یک مطالعه جدید بیش از 1.2 میلیون خودروی جدید و دست دوم را که در ژانویه 2021 فروخته شده، مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و آنها را بر اساس میانگین روزهای مورد نیاز برای فروش هر مدل طبقه بندی می کند. 20 خودروی جدید با پرفروش ترین از 24 هزار و 241 دلار به 100 هزار و 643 دلار می رسد که قیمت متوسط آن 41 هزار و 982 دلار است. به نوبه خود، متوسط قیمت خودروهای جدید در ایالات متحده برای سال 2021 حدود 37 هزار و 157 دلار است.

همانطور که می بینید، سریعترین فروش خودرو در ایلات متحده شورولت کوروت است که به طور متوسط فقط 10 روز برای فروش نیاز دارد. این مطالعه نشان می دهد که متوسط قیمت این ابرخودرو 84 هزار و 689 دلار است و این بیش از دو برابر متوسط قیمت خودروی جدید در ایالات متحده است. گرانترین خودرو در این لیست مرسدس بنز GLS با قیمت متوسط 100 هزار و 643 دلار است اما حتی شاسی بلند لوکس نیز به طور متوسط فقط 18.3 روز برای فروش نیاز دارد.

جالب اینجاست که روند مشابه در بازار خودروهای دست دوم که میانگین قیمت 20 خودروی پر فروش 26 هزار و 146 دلار است. سریعترین مدل فروش هیوندای پالیسید با قیمت متوسط 39 هزار و 551 دلار و به طور متوسط 26.2 است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.079 seconds.