اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد برونکو اسپورت فراخوانده شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ اسفند ۱۳۹۹
  • 0
کراس اوور جدید فورد برونکو اسپورت اواخر سال گذشته به فروش رسید و فورد بیش از 13 هزار دستگاه از آن‌ را به فروش رسانده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،کراس اوور فورد برونکو اسپورت ۲۰۲۱ به دلیل شل بودن ماژول‌های تعلیق عقب فراخوانده شد. این فراخوان شامل ۱۶۴۰ دستگاه خودروی برونکو اسپورت در ایالات متحده است.

مالکان می‌توانند وب سایت فراخوان اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) را بررسی کنند تا ببینند وسیله نقلیه آن‌ها آسیب دیده است یا خیر. فورد در حال فراخوانی ۱۶۶۶ کراس اوور‌های برونکو اسپورت ۲۰۲۱ در آمریکای شمالی است که ۱۶۴۰ مورد آن‌ در ایالات متحده به فروش رفته است، تا جای ماژول‌های تعلیق عقب را که ممکن است به طور کامل در زیر قاب خودرو ایمن نباشند، جایگزین کند. از اواخر سال گذشته فورد فروش بیش از ۱۳هزار دستگاه کراس اوور برونکو اسپورت را آغاز کرد. به گفته فورد، برخی از وسایل نقلیه آسیب دیده برونکو اسپورت دارای ماژول تعلیق عقب شل یا پیچ و مهره از دست رفته هستند. این می‌تواند باعث ناپایداری کراس اوور متمرکز بر جاده شود و خطر تصادف را افزایش دهد.

با شروع فراخوان، نمایندگی‌های فورد تأیید می‌کنند که پیچ و مهره‌های تعلیق عقب ایمن هستند و در صورت لزوم آنها را تعویض می‌کنند. فورد برونکو اسپورت ۲۰۲۱ با قیمت ۲۸۳۱۵ دلار برای مدل پایه شروع می‌شود.

 

 

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.049 seconds.