اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

افتتاح دومین مرکز خدمات هایپرتایر در شرق تهران

نویسنده

تیم تحریریه

۲۰ بهمن ۱۳۹۹
  • 0
مراسم افتتاح دومین مرکز خدمات هایپرتایر در شرق تهران با حضور مدیرعامل و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.


مراسم افتتاح دومین مرکز خدمات هایپرتایر در شرق تهران با حضور مدیرعامل و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

ساسان فرقدین مدیرعامل هایپرتایر در مراسم افتتاح دومین مرکز خدمات هایپرتایر در شرق تهران اظهار داشت: این مرکز نقطه تماسی محسوب می‌شود، برای آن دسته از مشتریانی که در شرق و جنوب شرق تهران حضور دارند و امکان ارائه خدمات به شهرستان‌های نزدیک تهران به واسطه تاسیس مرکز شرق فراهم شده است.

وی افزود: پس از گذر از چالش‌های متعدد تجاری‌سازی و ایده اولیه راه‌اندازی یک استارتاپ کوچک در حال حاضر، یکی از جدی‌ترین فعالان حوزه فروش و خدمات نصب تایر در استان تهران هستیم.

مدیرعامل هایپرتایر گفت: هایپرتایر معرفی‌کننده تعداد زیادی کلید واژه جدید در وب فارسی در حوزه صنعت تایر است.

فرقدین یادآور شد: سایت هایپرتایر از سال 99 تاکنون، بیش از 2 میلیون بازدیدکننده داشته و بیش از 150 هزار کاربر در این وب سایت ثبت‌نام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: چشم‌انداز این شرکت تاسیس مراکز متعدد خدمات در سراسر کشور است که در این راستا تقاضاهای بسیاری از استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان و مازندران ارسال شده است.

مدیرعامل هایپرتایر بیان کرد: امیدواریم در آینده بتوانیم این خدمات را در بازارهای جدید شناسایی کرده و سطحی از خدمات اختصاصی پس از فروش که تاکنون در دسترس مصرف‌کنندگان حوزه تایر نبوده است را عرضه نماییم.

فرقدین ادامه داد: ارائه خدمات به 140 خودرو با میانگین روزانه 420 حلقه تایر امکان بسیار خاص و ویژه‌ای است که پس از تاسیس مرکز شرق در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: با ورود هر دستگاه کامیون تجاری و تاسیس مرکز شرق، ظرفیت نصب به بیش از 750حلقه تایر بر روی خودرو ارتقا می‌یابد که تا به حال هیچ کدام از مجموعه‌ها موفق به دستیابی به این سطح از خدمات دهی نشده‌اند.

مدیرعامل هایپرتایر در پایان خاطرنشان کرد: امکان عرضه مستقیم تمامی محصولات تولیدکنندگان و واردکنندگان کشور از دیگر پتانسیل‌های مرکز شرق است.لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.062 seconds.