اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مسابقه درگ تسلا مدل S عملکردی و آستون مارتین DBS + ویدیو

نویسنده

تیم تحریریه

۰۷ بهمن ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: با ادامه روند اتومبیلرانی آنلاین برای ایجاد یک مسابقه با سرعت مستقیم بین دو خودرو، تعداد رقابت های جذاب شروع به کم شدن می کند.


گروه بین الملل: با ادامه روند اتومبیلرانی آنلاین برای ایجاد یک مسابقه با سرعت مستقیم بین دو خودرو، تعداد رقابت های جذاب شروع به کم شدن می کند.

با این حال، آخرین ویدئوی منتشرشده با قرار دادن تسلا مدل S عملکردی در برابر استون مارتین DBS قابل پیش بینی است.

خوانندگان مشتاق می دانند که مدل S قبلاً در درگ استریپ نام خود را به ثبت رسانده و با عملکرد مستقیم خود ابرخودروهای دیگر را پشت سر به جا گذاشته است. با چندین ترفند، نسخه عملکردی اکنون قادر است 835 اسب بخار (622.6 کیلووات) را به هر چهار چرخ کاهش دهد. از سوی دیگر، DBS فقط می تواند 725 اسب بخار (540.6 کیلووات) را به چرخ های عقب منتقل کند.

بنابراین حتی با جبران وزن، تسلا در یک مسابقه یک چهارم مایل مستقیم از استون فاصله می گیرد. رقیب تسلا با موتور درونسوز در یک مسابقه رول نزدیک تر بود، اما هنوز در قدم خود برای شکست غرور و شادی ایلان ماسک فاقد توانایی های لازم بود.

نتیجه ناامیدکننده بود، اما این سوال ایجاد می شود: شما کدام یک از این دو رقیب را خریداری می کنید؟ تسلا مطمئناً سریع است اما در برابر آستون مارتین با موتور V12 چیزی برای گفتن نداشت.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.049 seconds.