اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تیزر طراحی متمایز هیوندای بایون ۲۰۲۱ جدید

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ بهمن ۱۳۹۹
  • 0

صرف‌نظر از نظرات موجود درباره زبان طراحی کنونی هیوندای، محصولات کره‌ای‌ها خسته‌کننده نیستند. کراس اوور پایه هیوندای برای بازار اروپا همچنان زبان طراحی جنجالی این برند را نشان خواهد داد. به نظر می‌رسد بایون جدید درست به اندازه کنا طراحی متمایزی خواهد داشت و در بخش جلو از طراحی جداگانه چراغ‌ها سود خواهد برد.

برای خودرویی با این ابعاد کوچک، به نظر می‌رسد جلوپنجره به‌طور غیرعادی‌ای بزرگ بوده و بخشی افقی بین دیلایت ها قرار گرفته و تکمیل کننده طراحی الهام گرفته از کنا بوده است. شباهت‌های این دو خودرو همین‌جا به پایان می‌رسد زیرا در بخش عقب بایون ۲۰۲۱ چراغ‌هایی کاملاً متفاوت را می‌بینیم. به نظر می‌رسد بایون محصول دیگری در صنعت خودرو است که از نوار نورانی کشیده شده در پهنای عقب خودرو استفاده می‌کند.

هیوندای علاقه‌ای به انتشار جزئیات فنی بایون نداشته اما با توجه به وضعیت این خودرو در سبد محصولات کره‌ای‌ها انتظار می‌رود قوای محرکه معمولی‌ای را شاهد باشیم. احتمالاً این خودرو به پیشرانه ۳ سیلندر و طراحی دیفرانسیل جلو وفادار خواهد بود و گیربکس‌های دستی و دوکلاچه برای آن عرضه خواهد شد.

بایون پاسخ هیوندای به محصولاتی همچون فورد پوما و تویوتا یاریس کراس بوده اما طراحی متمایزتری دارد. زیر پوست این خودرو همان ساختار سوپرمینی i20 قرار خواهد داشت. اگرچه نسخه N پرفورمنس از هاچبک ساب کامپکت هیوندای تولید شده اما خبری از بایون N نخواهد بود.

کراس اوور ساب کامپکت هیوندای از نیمه اول امسال روانه بازارهای اروپایی خواهد شد و انتظار می‌رود رونمایی رسمی آن طی هفته‌های آتی صورت پذیرد. تصاویر جاسوسی تولید محصولی کوچک‌تر از بایون هم منتشر شده‌اند اما احتمالاً این خودرو مختص بازارهای نوظهور خواهد بود.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.062 seconds.