اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آستون مارتین DBS و رویارویی با تسلا مدل اس

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ بهمن ۱۳۹۹
  • 0

این روزها باوجود درگ های بی‌شمار بین انواع خودروها، دیگر پیدا کردن یک رقابت واقعاً جالب سخت شده است. بسیاری از رقابت‌ها قابل پیش‌بینی شده‌اند و برخی نیز تکراری و گاهی همراه با اشتباهات رانندگان هستند.

شاید این هم یکی از همان رقابت‌های قابل پیش‌بینی برای شما باشد. تسلا مدل اس پرفورمنس، تاکنون بسیاری از سوپرکارهای معروف را در رقابت درگ شکست داده است. قرارگیری این خودرو در برابر آستون مارتین DBS، تقریباً شانسی برای رقیب باقی نمی‌گذارد.

تسلا مدل اس پرفورمنس با چندین ترفند ازجمله حالت لانچ کنترل خاص خود و قدرت ۸۳۵ اسبی، گشتاور آنی و هر چهار چرخ محرک، یک غول به تمام معنی در مسابقات درگستر محسوب می‌شود. در سوی دیگر DBS سوپرلجرا ۷۵۰ اسب بخار قدرت دارد که تنها به چرخ‌های عقب آن منتقل می‌شود. موتور ۱۲ سیلندر ۵.۲ لیتری این خودرو با کمک سوپرشارژر تقویت شده و با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک جفت می‌شود.

البته تسلا باید وزن بالاتری را حمل کند یعنی نسبت قدرت به وزن آن کمتر از رقیب است و عملاً یک خودروی خانوادگی لوکس محسوب می‌شود. تسلا به دلیل تک سرعته بودن، در شتاب گیری ثانویه نیز مغلوب حریفانی می‌شود که برای رسیدن به سرعت‌های بالاتر، عطش دارند.

طبیعتاً این دو خودرو، رقیب هم محسوب نمی‌شوند و خریداران هم به‌واسطه یک مسابقه درگ، در تصمیم خود برای خرید آن‌ها تجدید نخواهند کرد.

[دانلود ویدئو]
منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.049 seconds.