اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تخفیف های فورد موستانگ و اکسپلورر برای ماه جاری

نویسنده

تیم تحریریه

۲۵ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: ژانویه یک ماه خوب برای خرید یک خودروی کاملاً جدید است.


گروه بین الملل: ژانویه یک ماه خوب برای خرید یک خودروی کاملاً جدید است.

به گزرااش خبرخودرو، چند مشوق خرید قابل توجه از سوی خودروسازان مختلف اعلام شده است و اکنون فورد با تخفیف های جدی برای دو محصول داغ خود در ایالات متحده به آنها می پیوندد.

فورد خوشحال است که بسته به تریم به روز شده برای نمونه های سال 2020 خودروهای اسپرت، حداکثر 3 هزار و 250 دلار تخفیف از قیمت پیشنهادی تولید کننده به شما پیشنهاد می دهد. مشوق ها در بیشتر بازارهای قاره آمریکا موجود هستند اما برای مدل های برتر GT350 و GT500 در دسترس نیست. در عوض، می توانید آنها را برای موستانگ بولیت مدل 2020 تهیه کنید که پس از عرضه موستانگ Mach 1 برای سال 2021 متوقف شده است.

اگر به دنبال یک خودروی کاربردی تر هستید، اکسپلورر ممکن است توجه شما را با تخفیف نقدی 5 هزار و 500 دلاری برای هر مدل 2020 جلب کند. متأسفانه، این کمپین فقط در ایالت های منتخب در دسترس است اما فورد در برخی از بازارها بودجه بدون بهره برای خریداران واجد شرایط ارائه می دهد. پاداش کامل 5 هزار و 500 دلاری در نیویورک موجود است، در حالی که دیترویت 2 هزار دلار تخفیف برای اکسپلورر مدل 2020 و هزار و 500 دلار برای اکسپلورر مدل 2021 دریافت می کند. گفته می شود لس آنجلس از تخفیف 2 هزار و 500 دلاری مدل های 2020 بهره می برد.

اکسپلورر با تحویل 226 هزار و 217 دستگاه به مشتریان، سیزدهمین مدل پرفروش آمریکا در سال 2020 بود که در مقایسه با سال قبل 20.9 درصد رشد داشته است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.207 seconds.