اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

همکاری هیوندای برای تولید خودروی اپل

نویسنده

تیم تحریریه

۲۵ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: آخرین شایعات در مورد خودروی اپل حاکی از آن است که این غول فناوری در آستانه توافق با هیوندای برای تولید این خودرو است.


گروه بین الملل: آخرین شایعات در مورد خودروی اپل حاکی از آن است که این غول فناوری در آستانه توافق با هیوندای برای تولید این خودرو است.

این مشارکت می تواند تا ماه مارس کامل شود و تولید این خودرو در سال 2024 آغاز خواهد شد.

هیچ یک از این شرکت ها درمورد شایعه جدید توضیحی نداده اند، اما اطلاعات به طور کلی با گزارشی که اخیراً در مورد همکاری هیوندای و اپل ارائه شده مطابقت دارد. در آن زمان، مذاکرات هنوز در مراحل اولیه بودند. هیوندای تایید کرد که مذاکرات در حال انجام است.

کره در ابتدا گزارش داد که هیوندای و اپل قصد دارند خودروی جدید را در کارخانه کیا بسازند یا کارخانه جدیدی را با ظرفیت 400 هزار وسیله نقلیه در سال در ایالات متحده ایجاد کنند. حدود 100 هزار نفر در این سرمایه گذاری مشترک هستند.

گزارش اولیه ادعای این مدل را برای اولین بار در سال جاری ممکن کرد. اگرچه، پیش نمایش خودرو ممکن است در سال 2022 به نمایش در بیاید، بنابراین شاید اطلاعات کمی در مورد اطلاعات قبلی وجود داشته باشد.

بعداً اطلاعاتی به دست آمد که نشان می داد اپل مهندسان برجسته قبلی تسلا را برای این پروژه استخدام کرده است. با این حال، این گزارش ادعا می کند که این مدل پنج تا هفت سال فاصله دارد و احتمالاً یک خودروی الکتریکی است، زیرا موتور درونسوز با آنچه در حال حاضر به معنای پیشرفته بودن خودرو است، متناسب نیست. نرم افزار پیشرفته نیز برای مطابقت با انتظارات مشتری اجباری به نظر می رسد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.304 seconds.