اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تسلا رسما وارد هند می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۲۵ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: بعد از همه شایعات و گمانه زنی ها، تسلا رسما پا به خاک هند گذاشته است.


گروه بین الملل: بعد از همه شایعات و گمانه زنی ها، تسلا رسما پا به خاک هند گذاشته است.

سازنده خودروهای الکتریکی آمریکایی با نام - 'Tesla India Motors and Energy Pvt Ltd' در ثبت شرکت ها در بنگالورو واقع در کارناتاکا ثبت نام کرده است.

بر اساس داده های وزارت امور شرکت ها، تسلا در هند با سه مدیر هدایت خواهد شد. تاریخ عضویت این شرکت 8 ژانویه 2021 است و دفتر مرکزی شرکت در بنگالورو مستقر خواهد شد. سایر جزئیات مانند سرمایه مجاز و پرداخت شده به ترتیب با یک میلیون و پانصد هزار و یک میلیون روپیه ذکر شده است.

اخیراً وزیر اتحادیه حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها و وزیر شرکت های کوچک و متوسط تأیید کرد که تسلا فعالیت خود را از اوایل سال 2021 به طور رسمی آغاز خواهد کرد. وی افزود که فعالیت این شرکت سازنده خودروهای الکتریکی در هند، ابتدا با فروش نمونه های فعلی آغاز خواهد شد که سرانجام با ایجاد تاسیسات تحقیق و تولید دنبال خواهد شد.

تسلا به احتمال زیاد با مدل 3 سدان که در آغاز مسیر CBU را طی می کند در هند آغاز به کار می کند. انتظار می رود قیمت این خودروی الکتریکی حدود 55 تا 60 روپیه (نمایشگاه سابق) باشد و در آینده با خواهران و برادرانش همراه خواهد بود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.148 seconds.