اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

معرفی مدیرعامل جدید آلپاین فرانسه

نویسنده

تیم تحریریه

۲۵ دی ۱۳۹۹
  • 0

لورنت روسی به عنوان مدیرعامل جدید آلپاین که زیربرند پرفورمنس رنو می‌باشد منصوب شد. او مستقیماً گزارش اقدامات خود را به لوکا دِ مئو مدیرعامل رنو خواهد داد.

روسی قبلاً مدیر استراتژی و توسعه کسب‌وکار گروه رنو بوده است. همان‌گونه که می‌دانید آلپاین در سال ۲۰۱۷ خودروی اسپورت و پیشرانه وسط A110 را تولید کرد.

این برند همچنین مدیریت تیم فرمول ۱ رنو را به دست گرفته و رئیس این تیم یعنی سیریل ابیتبول به عنوان مدیرعامل آلپاین منصوب شده بود اما در ادامه از تیم فرمول ۱ و کل برند آلپاین و رنو جدا شد.

ابیتبول از سال ۲۰۱۶ تا همین چند وقت پیش مسئول تیم فرمول ۱ رنو بود. تیم تحت نظر او نتایج نسبتاً خوبی را بر جای گذاشته بود.

ابیتبول گفته است:

می‌خواهم از گروه رنو به خاطر اعتمادی که طی این سال‌ها و به ویژه بازسازی تیم فرمول ۱ از سال ۲۰۱۶ تاکنون تشکر کنم. ساختار خوب تیم مسابقه‌ای و توانایی‌های دو کشور فرانسه و انگلستان در طول این سال‌ها، تکامل استراتژیک موتور اسپورت و پروژه جدید آلپاین باعث شده مسیر حرکت بسیار خوبی ترسیم شود.

اگرچه تیم فرمول ۱ رنو طبق انتظارات عمل نکرد اما فصل ۲۰۲۰ یکی از بهترین سال‌های این تیم بوده و فرناندو آلونسو نیز در سال ۲۰۲۱ به این تیم بازگشته و به دنبال کسب نتایج خوبی است.

دِ مئو نیز درباره این تغییر و تحولات گفته است:

می‌خواهم به‌طور ویژه‌ای از سیریل به خاطر تلاش‌های خستگی‌ناپذیر که باعث بهبود جایگاه تیم فرمول ۱ شد تشکر کنم. کار قابل‌توجه او در فرمول ۱ از سال ۲۰۰۷ تاکنون به ما اجازه داده تا به آینده نگاه کرده و با هویت تیم جدید آلپاین به دنبال نتایج بهتری باشیم.

فعلاً مدیر جدید تیم فرمول ۱ آلپاین تعیین نشده اما برخی خبرها حکایت از انتصاب مارسین بوکوفسکی به این سمت دارند. او در حال حاضر مدیر فنی تیم می‌باشد. داوید بریویو رئیس اسبق تیم موتو جی پی سوزوکی نیز ظاهراً در تیم آلپاین دارای جایگاه ویژه‌ای خواهد بود.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.162 seconds.