اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آزمایش مجدد استون مارتین بولداگ مدل 1980

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: پس از 40 سال نگهداری، استون مارتین بولداگ هدف خود را شکستن سد 200 مایل در ساعت قرار می دهد.


گروه بین الملل: پس از 40 سال نگهداری، استون مارتین بولداگ هدف خود را شکستن سد 200 مایل در ساعت قرار می دهد.

این خودروی مفهومی یکبار مصرف قصد داشت تا شروع یک تولید محدود از خودروهای تولید موتور وسط استون مارتین باشد. با ادعای حداکثر سرعت بیش از 200 مایل در ساعت، بولداگ کانسپت در هنگام آزمایش سرعت کمتری ارائه داد و برنامه به دلیل هزینه زیاد لغو شد. به لطف ترمیم کامل که در حال حاضر در حال انجام است، بولداگ دوباره برای هدف خود تلاش می کند.

در دهه 1980، استون مارتین می خواست به جهانیان ثابت کند که این یک مهندسی در سطح جهانی است که می تواند از هر کالیبر خودرو بسازد. به نظر می رسید ساخت یک ابرخودروی موتور وسط یک انتخاب منطقی است و پروژه K-9 آغاز شد. استون مارتین که از یک موتور 5.3 لیتری V8 توئین توربو با تزریق سوخت الکترونیکی بهره می برد، ادعا کرد که بولداگ بیش از 650 اسب بخار قدرت تولید می کند، اما هیچ آمار رسمی وجود ندارد.

این بولداگ به نام مدیر عامل استون مارتین نامگذاری شد. این طرح به نمایش گذاشتن توان مهندسی جدید استون مارتین و ادعای عنوان آرزو شده سریعترین خودروی تولیدی جهان بود.

به لطف موتور قدرتمند و نمای بیرونی آیرودینامیکی، استون مارتین ادعا کرد که بولداگ می تواند به حداکثر سرعت 237 مایل در ساعت برسد که متأسفانه در تست با حداکثر سرعت فقط 192 مایل را به نمایش گذاشت. امروز تنها استون مارتین بولداگ موجود با برنامه ریزی برای سرعت 200 مایل در ساعت در حال ترمیم است.

پس از 40 سال نگهداری، استون مارتین بولداگ دوباره تنظیم شده است. باید ببینیم که در نهایت مانع 200 مایل در ساعت را خواهد شکست یا خیر.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.065 seconds.