اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

استون مارتین ویکتور در نمایندگی بلژیک

نویسنده

تیم تحریریه

۱۶ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: با توجه به پر سر و صدا بودن سال 2020، شما بخاطر فراموش کردن اولین استون مارتین ویکتور در ماه سپتامبر بخشیده می شوید.


گروه بین الملل: با توجه به پر سر و صدا بودن سال 2020، شما بخاطر فراموش کردن اولین استون مارتین ویکتور در ماه سپتامبر بخشیده می شوید.

در حال حاضر، اما این بار در آنتورپ، بلژیک نمایش شده است تا فرصتی تازه برای دیدن این کوپه بی نظیر به شما بدهد.

ویکتور محصولی از بخش شخصی سازی Q استون مارتین است. این خودرو بر روی پلتفرم نادر One-77 سوار می شود، اما بدنه زاویه دار و جدید آن از مدل های این شرکت در دهه های 1970 و 80 الهام می گیرد.

ویکتور دارای یک بینی بلند با برآمدگی در مرکز است. چراغ های جلوی بزرگ و دایره ای شکل پایین بینی قرار دارند.

در قسممت عقب، اسپویلر عظیم دیده می شود. چراغ های عقب سه بعدی دیده می شوند. یک دیفیوزر بزرگ منطقه زیر دم خودرو را اشغال کرده است.

فضای داخلی ترکیبی از چرم قهوه ای فارست گرین و کانکر بریج است. راننده به یک صفحه دیجیتالی نسبتاً کوچک نگاه می کند و یک صفحه نمایش مربعی اطلاعات و سرگرمی در بالای داشبورد وجود دارد.

این پیشرانه هنوز از موتور 7.3 لیتر V12 تنفس طبیعی One-77 استفاده می کند، اما اکنون از کوئزوورث بهره می برد که قدرت تولید را به 836 اسب بخار (623 کیلووات) و 605 پوند فوت (821 نیوتن متر) گشتاور می رساند. One-77 در اصل 750 اسب بخار (559 کیلووات) و 553 پوند فوت (750 نیوتن متر) تولید می کرد.

استون مارتین قیمت Q را برای ویکتور تعیین نکرده است. دادن یک One-77 به آن و تغییرات اساسی در بدنه، فضای داخلی و پیشرانه باید یک پروژه گران قیمت برای راه اندازی باشد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.054 seconds.