اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

امید سانگ یانگ به بازار استرالیا

نویسنده

تیم تحریریه

۰۹ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل:با وجود این که هفته گذشته شرکت کره ­ای سانگ­ یانگ اعلام ورشکستگی کرده بود، واحد استرالیای این شرکت اعلام کرد همچنان به کار در آن در این منطقه ادامه خواهند داد.


گروه بین الملل:با وجود این که هفته گذشته شرکت کره ­ای سانگ­ یانگ اعلام ورشکستگی کرده بود، واحد استرالیای این شرکت اعلام کرد همچنان به کار در آن در این منطقه ادامه خواهند داد.

چیزی که لازم است درباره این شرکت بدانید این است که سانگ­ یانگ مدت­ ها تحت فشار های مالی شدیدی قرار داشت به شکلی که شرکت مادر آن، ماهیندرا اند ماهیندرا، در شش ماه گذشته تلاش داشته تا سهم خود از این شرکت را بفروشد.

بهترین آمار تولید شرکت سانگ ­یانگ مربوط به سال 2017 با تولید 131 هزار دستگاه است.

با این که این رقم بالاترین میزان تولید این شرکت در 14 سال اخیر به شمار می ­آید، اما باز هم کافی نبود، چرا که شرکت های خودروسازی برای باقی ماندن در بازار حداقل باید 200 هزار دستگاه خودرو در سال تولید کنند.

این شرکت پس از اینکه ماهیندرا نتوانست سهم خود را از سهام آن بفروشد، با بدهی 285 میلیون دلاری به بانک­ ها و شرکت­ های مختلف و رد درخواست آن­ ها برای زمان بیشتر برای بازپرداخت، سرانجام اعلام ورشکستگی کرد.

در حالی که فروش بین المللی سانگ­ یانگ 20 درصد کاهش داشته، اما این شرکت در بازار استرالیا افزایش فروش 80 درصدی نسبت به سال گذشته را تجربه کرده است.

پیکاپ موسو نیز نسبت به سال گذشته فروشی دو برابری داشته و بیش از نیمی از فروش کل سانگ ­یانگ در استرالیا را در اختیار دارد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.079 seconds.