اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

سانگ یانگ اعلام ورشکستگی کرد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۶ دی ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل:شرکت خودروسازی کره‌ای سانگ یانگ اخیرا به دلیل ناتوانی بازپرداخت وام 40 میلیون پوندی خود، اعلام ورشکستگی کرد.


گروه بین الملل:شرکت خودروسازی کره‌ای سانگ یانگ اخیرا به دلیل ناتوانی بازپرداخت وام 40 میلیون پوندی خود، اعلام ورشکستگی کرد.

این شرکت توضیح می دهد که به دلیل بدتر شدن شرایط اقتصادی در سراسر جهان با توجه به اتفاقات اخیر، زمان بازپرداخت وام خود را به تعویق انداخته اما مذاکرات آن ها با وام دهندگان خارجی بر سر اضافه کردن زمان بازپرداخت با شکست روبرو شده است.

البته برنامه "حمایت بازسازی خودکار" فرصتی سه ماهه به این شرکت می دهد تا پیش از آغاز جلسات دادگاه، با وام دهندگان به توافقات مربوطه دست یابند.

غول خودروسازی هندی، شرکت ماهیندرا اند ماهیندرا، از سال 2011 صاحب 70 درصد از سهام شرکت سانگ یانگ بوده و در حال حاضر سهمی 75 درصدی در تجارت آن دارد که اخیرا و به طور دقیق تر از تابستان، به دنبال راهی برای فروش این شرکت که شرایط مساعدی ندارد، بوده است.

لازم به ذکر است که فروش جهانی شرکت سانگ یانگ در سال جاری 20 درصد از سال گذشته پایین تر بوده که سخنگوی این شرکت دلیل این افت را دشواری های به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا می داند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.066 seconds.