اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تولید میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید در تایلند

نویسنده

تیم تحریریه

۰۶ دی ۱۳۹۹
  • 0
پس از 8 سال تولید در ژاپن، میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید اکنون علاوه بر این کشور، در تایلند نیز تولید می‌شود.

میتسوبیشی از اولین سال تولید اوتلندر پلاگین هیبرید در خارج از ژاپن و در تایلند خبر داد. اولین دستگاه از این خودرو در ۲۱ دسامبر سال جاری به‌طور رسمی از خط تولید در کارخانه خارج شد.

اولین تحویل خودرو به مشتری در تایلند برای ژانویه سال 2021 برنامه‌ریزی شده است. به گفته این شرکت ژاپنی، دلیل اصلی محلی‌سازی تولید، پتانسیل بالای این خودرو برای رشد در بازار تایلند است. ما حدس می‌زنیم که خودروها به کشورهای دیگر در منطقه انجمن ملل آسیای جنوب شرقی نیز صادر شوند.

در اطلاعیه مطبوعاتی چیزی در مورد سیستم انتقال قدرت و باتری ذکر نشده است، بنابراین حدس زده می‌شود که مشخصات قبلی ثابت مانده است، از جمله باتری 8/ 13 کیلووات ساعت برای 28 مایل (45 کیلومتر) از برد الکتریکی (WLTP).

در سطح جهانی، میتسوبیشی تعداد بیش از 260 هزار دستگاه اوتلندر پلاگین هیبرید، بیشتر در قاره اروپا فروخته است (از ژانویه 2013). این شرکت ژاپنی در حال حاضر مشغول راه‌اندازی میتسوبیشی اکلیپس کراس پلاگین هیبرید جدید است که مجهز به همان فناوری پلاگین هیبرید است. میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید جدید آینده احتمالا از یک پیشرانه /  باتری پیشرفته برخوردار است.

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.05 seconds.