اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تشکیل دریاچه‌ای از آب در محفظه بار ب ام و i8 خبر ساز شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ دی ۱۳۹۹
  • 0

ب ام و i8 یکی از پیچیده ترین و پرحاشیه ترین محصولات ب ام و طی سال های اخیر است که براساس تغییر استراتژی این خودروساز بدون معرفی جایگزین از خط تولید نیز کنار گذاشته شده است، اما ظاهرا حواشی این مدل همچنان ادامه دارد.

در تازه ترین رویداد، از این دست، یک دستگاه i8 مدل 2015 مورد استفاده در ترکیه پس از مدتی پارک شدن در پارکینگ غیر مستقف با مشکل نشت آب به محفظه بار مواجه شده که البته باید این مشکل را جدی تر از نفوذ آب به صندوق عقب خودروهای عادی توصیف کرد چرا که آی 8 به سبب ساختار فنی خاص خود یک خودرو موتور عقب هیبریدی محسوب می شود و در این بخش احتمال خیس شدن اجزای فنی و یا حتی آسیب دیدن قطعات مربوط به اجزای برق و الکترونیک خودرو نیز وجود دارد.

جالب آنکه پس از مراجعه مالک خودرو مذکور به نمایندگی ب ام و، متخصصان این مشکل را جزئی قلمداد کرده و به صاحب خودرو گفته اند که بعدا به این مشکل رسیدگی می کنند و حالا پس از گذشت دو هفته و عدم تعمیر خودرو، مالک تصمیم گرفته تا مشکل خودرو اسپرت خود را رسانه ای کند.

البته این اولین بار نیست که نمایندگان ب ام و از پس راضی کردن مشتریان لوکس سوار خود بر نمی آیند و چند سال قبل نیز در پی عدم موفقیت نمایندگی ب ام و اینالیا در رفع مشکل یک خودرو m6، شاهد نابود کردن این خودرو با تبر توسط مالک بودیم که درست در شهر مونیخ و مقابل مقر اصلی کمپانی ب ام و انجام شد.

در کمال تعجب باید گفت که ب ام و های i8 وارد شده به کشورمان نیز به دلیل شرایط خاص واردات، تحت پوشش خدماتی شرکت فروشنده ب ام و در ایران (پرشیا خودرو) قرار نمی گیرند و به همین دلیل مالکین این خودروهای خاص نیز در صورت بروز مشکلات فنی با مسائل عدیده ای دست به گریبان هستند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.064 seconds.