اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

محقق نشدن توسعه خودروسازی فارس

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ آذر ۱۳۹۹
  • 0
استان فارس دارای مزیت نسبی در تولید خودرو است و می‌تواند نیاز جنوب کشور به تولید خودرو را تامین کند.


استان فارس دارای مزیت نسبی در تولید خودرو است و می‌تواند نیاز جنوب کشور به تولید خودرو را تامین کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی امروز در حاشیه بازدید مدیران شرکت ایران‌خودرو و از سایت ایران‌خودرو در شیراز بیان کرد: از برنامه‌هایی که قرار بود در سایت ایران‌خودرو شیراز اجرایی شود اعمال سه خط تولید محصولات ایران‌خودرو بود که این مهم هیچگاه محقق نشد.

جعفر قادری اضافه کرد: یکی از راهکارهای‌هایی که می‌تواند زمینه ساز فعالیت بیشتر ایران‌خودرو در شیراز شود استفاده از تمام ظرفیت‌های مشارکت در تولید و سرمایه گذاری در این واحد تولیدی مستقر در شیراز است، حال آنکه استان فارس یکی از بزرگترین خریداران محصولات ایران‌خودرو در کشور به شمار می‌رود.

قادری ادامه داد: طرح توسعه سایت ایران خودرو در استان فارس باید اجرایی شود تا زمینه ساز افزایش تولید سایت ایران‌خودرو در شیراز باشد؛ لازم به یادآوری است که بیش از ٢٩ تولید کننده قطعه در استان فارس وجود دارد که می‌تواند تمام قطعات مورد نیاز ایران خودرو را تامین کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های مغفول مانده صنعت در استان فارس می‌توان با فعال کردن خطوط غیر فعال تولید خودرو در استان زمینه لازم برای صنعتی شدن استان را فراهم کرد، زیرا استراتژی این استان سال‌ها بر تولید محصولات کشاورزی بود، اما نتوانستیم در این حوزه به دستاورد‌های مهمی دست یابیم و این در حالی بود که توسعه صنعتی نیز در فارس مغفول مانده بود.

قادری یادآور شد: استان فارس دارای مزیت نسبی در تولید خودرو است و می‌تواند در جنوب کشور به عنوان تولید کننده برتر شناخته شده و نیاز جنوب کشور به تولید خودرو را تامین کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.