اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

احتمال کوچ مدیر فیات به فراری

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ آذر ۱۳۹۹
  • 0
روزنامه ایتالیایی «ایل مساگرو» روز شنبه در گزارشی اعلام کرد که مایک منلی، مدیر فعلی شرکت خودروسازی فیات کرایسلر از شانس زیادی برای تصدی ریاست فراری برخوردار است.

رویترز گزارش داد که روزنامه ایتالیایی «ایل مساگرو» روز شنبه در گزارشی اعلام کرد مایک منلی، مدیر فعلی شرکت خودروسازی فیات کرایسلر در حال حاضر از شانس زیادی برای تصدی ریاست فراری برخوردار است.

فراری و فیات از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

لوئیس کمیلری که حدود دو سال و نیم ریاست فراری را بر عهده داشت، پنجشنبه شب به دلایل شخصی از این سمت کناره‌گیری کرد و بازنشسته شد.

بعد از اعلام این خبر روزنامه‌های ایتالیایی در مورد جانشینان احتمالی وی حدس و گمان‌هایی زده‌اند. طبق گفته ایل مساگرو، هیات‌مدیره فراری در جلسه هفته آینده خود احتمالا مدیرعامل جدید را معرفی می‌کند. بر اساس این گزارش، فراری قرار است روز سه‌شنبه جلسه هیات‌مدیره از پیش تعیین شده را برگزار کند. فیات کرایسلر قرار است تا پایان سه ماه اول سال آینده میلادی با شرکت خودروسازی فرانسوی PSA Group ادغام شود و کارلوس تاوارس مدیرعامل PSA مسوولیت اصلی گروه جدید Stellantis را بر عهده خواهد گرفت.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.037 seconds.