اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آغاز فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ آذر ۱۳۹۹
  • 0
پس از ۳۸ روز اعمال محدودیت ها، امروز ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز فعالیت خود را آغاز کرد.


به گزارش خبرخودرو،پس از ۳۸ روز اعمال محدودیت ها، امروز ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز فعالیت خود را آغاز کرد.

معاون حمل و‌نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: در نخستین روز از فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز پس از اعمال محدودیت ها، ناوگان اتوبوسرانی با ۶۰ درصد ظرفیت و با ۴۸۰ دستگاه اتوبوس فعالیت خود را شروع کرد.

طهماسبی با بیان این که با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی توسط مردم، استفاده از ظرفیت ۱۰۰ درصدی اتوبوسرانی به تدریج انجام می‌شود افزود: برای رفاه حال شهروندان و با نظارت کامل بازرسان حمل و نقل عمومی برای رعایت اصول بهداشتی، همه ۲۰ ایستگاه مترو با همه ظرفیت فعال شده است.

ناوگان حمل و نقل عمومی همانند قبل از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ فعال است.

جانشین استاندار در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا نیز گفت: همکاری و همراهی مردم در اعمال محدودیت‌ها موجب شد که از ١١ شهرستان قرمز استان، ٧ شهرستان از وضعیت قرمز خارج و به وضعیت‌های نارنجی یا زرد تبدیل شوند که لغو تعدادی از محدودیت‌ها از جمله بازگشت فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی را در پی داشت.

قاسم پور، با اشاره به اینکه در حال حاضر ٤ شهرستان داراب، زرین دشت، خرامه و گراش در وضعیت قرمز قرار دارند گفت: ممنوعیت تردد خودرو‌های پلاک شخصی از ساعت ٢١ تا ٤ صبح فقط در شهر شیراز اعمال می‌شود و محدودیت تردد خودرو‌ها به شهر‌های قرمز و نارنجی، همچنان به قوت خود باقی است.

وی درباره فعالیت اصناف هم گفت: فعالیت گروه‌های شغلی٢،٣ و ٤ در شهر‌های قرمز ممنوع است و فقط مشاغل ضروری مانند نانوایی‌ها و داروخانه‌ها و سوپر مارکت‌ها می‌توانند فعال باشند.

قاسم پور افزود: در شهر‌های قرمز یک سوم کارکنان و در شهر‌های نارنجی و زرد دو سوم کارکنان باید در محل کار حاضر شوند و مابقی از طریق دورکاری کارشان را انجام دهند.

مراسم و برنامه‌های فرهنگی اجتماعی مذهبی نمازجمعه و جماعات مساجد و آموزش هم به طور کامل تعطیل است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.097 seconds.