اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و دیزلی در ژاپن

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ آذر ۱۳۹۹
  • 0
ژاپن جدیدترین کشوری است که مهلت ممنوعیت فروش خودروهای جدید بنزینی و دیزلی را اعلام کرد. بر اساس این گزارش، ژاپن مقرر کرده است در اواسط دهه 2030 خودروسازان فروش وسایل نقلیه مجهز به سوخت فسیلی را متوقف کنند. یادآوری این نکته مهم است که نخست‌وزیر ژاپن در ماه اکتبر متعهد شده است که انتشار گازهای گلخانه‌ای در این کشور را تا تا سال 2050 صفر کند.

با این کار، ژاپن در حال پیوستن به سایر کشورهایی است که در زمینه توقف تولید محصولات بنزین‌سوز و دیزلی ضرب‌الاجل تعیین کرده‌اند. اخیرا انگلیس، نروژ و آلمان و همچنین برخی از ایالات امریکا و کانادا نیز این موضوع را اعلام کرده‌اند.

مدت‌ها پیش خودروسازان به قوانین انتشار صفر عمل کردند؛ به همین دلیل اکنون تعداد وسایل نقلیه هیبریدی و الکتریکی بیش از هر زمان دیگری در حال افزایش است.

مهلت جدید ژاپن، خودروسازان داخلی مانند تویوتا، هوندا، نیسان و میتسوبیشی را تحت فشار قرار می‌دهد تا جدول زمانی تحقیق و توسعه را برای الکتریکی کردن تمامی محصولات خود تسریع بخشند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.053 seconds.