اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

حباب ایمنی تاتا خودروهای جدید را تا زمان تحویل از ویروس کرونا حفظ می کند

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: ویروس کرونا ویروس زندگی را تغییر داده است، همانطور که برای آینده قابل پیش بینی آن را می شناسیم.


گروه بین الملل: ویروس کرونا ویروس زندگی را تغییر داده است، همانطور که برای آینده قابل پیش بینی آن را می شناسیم.

در حالی که بسیاری از ما در خانه خود مانده ایم، حالت خودروهایی برای فروش وجود دارند. برای ایمن نگه داشتن خودروها، تاتا موتورز اکنون خودروهای مشتریان را در حباب های پلاستیکی نگه می دارد تا از گسترش ویروس کرونا از یک کارمند به مشتری دیگر جلوگیری کند.

به غیر از بیماری کرونا در ابتدای سال 2020، مرکز خودرو بسیار سرگرم کننده بود. بسیاری از وسایل نقلیه آن از جمله تیاگو، تیگور و نکسون فیس لیفت دریافت کردند و این برند همچنین آلتروز ​​و نکسون الکتریکی جدید را به بازار عرضه کرد. با افزایش تقاضا در میان بیماری همه گیر، آنها باید راهی برای ادامه فروش ایمن وسایل نقلیه پیدا کنند.

به این ترتیب، تاتا قبلاً برنامه ای برای تمیز كردن وسایل نقلیه خود قبل از تحویل آنها به مشتریان تنظیم كرده بود. با این حال، از اواخر ماه نوامبر، آنها لایه دیگری از حفاظت را اضافه کرده اند و وسایل نقلیه جدید را در یک حباب ایمنی پلاستیکی قرار داده اند تا قبل از رسیدن مشتریان به نمایندگی برای تحویل گرفتن ماشین جدید خود، از تماس فیزیکی آنها جلوگیری کنند.

صرف نظر از اینکه چه زمانی می توانیم به حالت عادی برگردیم، دیدن ایده های مبتکرانه مانند این مورد عالی است. در حالی که قبلاً از حباب ایمنی در صنعت خودروسازی کلاسیک استفاده شده بود، بسیار جالب است که شاهد تغییر مکان آن به عنوان یک سد ویروس هستیم.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.269 seconds.