اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مقایسه تسلا مدل Y پرفورمنس با دوج دورانگو هلکت

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: شاید به یاد داشته باشید وقتی دوج به جهانیان گفت که چلنجر دیمون سریعترین خودروی تولیدی در جهان است.


گروه بین الملل: شاید به یاد داشته باشید وقتی دوج به جهانیان گفت که چلنجر دیمون سریعترین خودروی تولیدی در جهان است.

به گزارش خبرخودرو، در حالی که تسلا مدلY پرفورمنس در واقع "کندترین" مدل عملکردی تسلا است، اما دورانگو یکی از سریعترین کراس اوورهای الکتریکی است که می توانید خریداری کنید. به همین ترتیب، تعداد کمی از شاسی بلندها می توانند شتاب دیوانه وار دوج دورانگو را شکست دهند.

طبق گفته های تسلا و دوج، این شاسی بلندها بر اساس زمان رسمی صفر تا 60 مایل در ساعت با یکدیگر مطابقت دارند. هر یک از آن ها باید فقط در 3.5 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد. با این حال، همانطور که در گذشته مشاهده کردیم، در حالی که خودروهای تسلا غالباً در خارج از خط و در مسافت کمتری تسلط دارند، اما وسایل نقلیه مجهز بنزینی مانند دورانگو می توانند برتری را در گذرهای طولانی تر و با سرعت بالاتر نشان دهند.

به خاطر داشته باشید، مدل Y سریعترین SUV تسلا نیست. برای برخی از رقابت ها، می خواهیم دورانگو هلکت را در برابر مدل X پرفورمنس قرار دهیم، با زمان 2.6 ثانیه 0-60 مایل در ساعت. با این وجود، مدل X پرفورمنس مبلغ 100 هزار دلار برای شما بازپرداخت می کند. دورانگو هلکت نیز ارزان نیست و قیمت آن از 80 هزار دلار شروع می شود. در همین حال، می توانید یک مدل Y پرفورمنس را با قیمت 60 هزار دلار تحویل بگیرید.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.36 seconds.