اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ثبت فروش 21 هزار و 22 دستگاه در کیا موتورز هند در نوامبر سال2020

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: کیا موتورز هند در ماه نوامبر سال 2020، فروش کل 21 هزار و 22 دستگاه را ثبت کرد.


گروه بین الملل: کیا موتورز هند در ماه نوامبر سال 2020، فروش کل 21 هزار و 22 دستگاه را ثبت کرد.

به گزارش خبرخودرو، این برند نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد رشد داشته است. طیفی از محصولات کیا در هند در حال حاضر شامل شاسی بلند سایز متوسط ​​سلتوس، MPV لوکس کارناوال و شاسی بلند جمع و جور سونت است.

کیا هند ماه گذشته 11 هزار و 417 دستگاه شاسی بلند زیر چهار متری سونت فروخت. این شرکت همچنین 400 دستگاه کارناوال را به فروش رساند. کیا سونت را در سپتامبر سال 2020 معرفی کرد و این مدل طی دو ماه بیش از 50 هزار رزرو دریافت کرده است.

كوكیون شیم، مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی كیا موتورز هند در این باره گفت: "من خوشحالم كه شاهد استقبال گسترده ای هستیم كه در هند برای وسایل نقلیه خود دریافت كرده ایم. از زمان شیوع ویروس کرونا، ما در مورد فروش این ماه کاملاً امیدوار بودیم و نتایج بسیار آن چشمگیر است. در حالی که هنوز به دلیل ویروس کرونا در بازار عدم اطمینان زیادی وجود دارد، اما شرایط کلی مصرف کنندگان به طور قابل توجهی بهبود یافته و همه ما آماده ارائه تجربه مالکیت بی خطر و بدون دردسر به مشتریان خود هستیم. ما انتظار داریم شرایط بازار در ماه های آینده بهتر شود و اطمینان داریم که در آینده نیز می توانیم این حرکت مثبت را ادامه دهیم."


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.152 seconds.