اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراری ابرخودروی V12 آینده را آزمایش می کند + ویدیو

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: هنگامی که فراری برنامه خود را در سال 2018-2022 منتشر کرد، پورسانگو بیشترین توجه را در میان اعضای مطبوعات و طرفداران فراری به خود جلب کرد.


گروه بین الملل: هنگامی که فراری برنامه خود را در سال 2018-2022 منتشر کرد، پورسانگو بیشترین توجه را در میان اعضای مطبوعات و طرفداران فراری به خود جلب کرد.

نمونه آزمایشی مبتنی بر لافراری آپرتا در حال آزمایش در پیست فیورانو متعلق به فراری ایتالیا دیده شده است. این وسیله نقلیه به جای چرخ های قفل مرکزی بر روی چرخ های پنج لبه نشسته و فاقد باله مرکزی سپر جلو است. همچنین دریچه هوای مرکزی روی کاپوت جلوی خودرو وجود نداشت و می توانیم در مورد چراغ مدل F1 در عقب نیز همین را بگوییم.

همچنین، شیشه عقب بسیار کوتاه تر است زیرا دیگر تا عقب امتداد ندارد. دریچه های هواگیر گلگیر عقب که درپوش موتور را در یک لافراری آپرتا معمولی قرار می دهند متفاوت به نظر می رسند، که نشان می دهد ما در حال بررسی مواردی بیشتر از نمونه اولیه استتار پرچمدار منقرض شده فراری هستیم.

در حالی که فراری قول داده است که V12 را برای بیشترین زمان ممکن زنده نگه دارد، انتظار می رود که برنده بعدی این شرکت بیشتر از لافراری به برق متکی باشد.

این واقعیت که این وسیله نقلیه آزمایشی از بدنه قدیمی اصلاح شده استفاده می کند، به ما می گوید که مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. با در نظر گرفتن پورسانگو شاسی بلند و یک مدل V6 کاملاً جدید، احتمالاً زودتر از سال 2023 رونمایی نخواهد شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.04 seconds.