اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

توضیحاتی درباره طراحی فراری SF90 اسپایدر + ویدیو

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: آیا تا به حال فکر کرده اید که طراحی جدیدترین ابرخودروهای فراری به چه کاری نیاز دارد؟


گروه بین الملل: آیا تا به حال فکر کرده اید که طراحی جدیدترین ابرخودروهای فراری به چه کاری نیاز دارد؟

به گزارش خبرخودرو، فراری امروز ویدئویی از طراح ارشد فلاویو مانزونی را در مورد توضیحات طراحی جدید فراریSF90 اسپایدر منتشر کرد. مطمئناً، شما می توانید به یک خودرو نگاه کنید و عناصر زیبایی و عملکرد را پیدا کنید، اما برای درک واقعی یک خودرو، باید از اهداف طراح آن درس بگیرید.

مانزونی در زمینه طراحی خودرو یک رزومه کاملاً خوب دارد. علاوه بر طراحی ظاهر همه فراری های مدرن، مانزونی همچنین مدیر طراحی گروه فولکس واگن بود.

گوش دادن به توضیحات مانزونی در مورد طراحیSF90 اسپایدر یک اتفاق نادر است زیرا مصرف کنندگان به ندرت فرصتی برای گوش دادن به توضیحات طراح خودرو با جزئیات زیاد پیدا می کنند.

در مورد فراری SF90 اسپایدر، مانزونی زمان زیادی را صرف توضیح یکپارچه بودن تمام عناصر آیرودینامیکی در این ابرخودروی ویژه می کند. در ظاهر، ما شاهد یک فراری زیبا هستیم، اما اکنون می دانیم که چه چیزی در زیر پوست زیبای این دستگاه عملکردی چشمگیر در کمین است.

تمرکز بر زیبایی در کنار عملکرد، فراری را نسبت به رقبایی که بیش از هر چیز روی عملکرد تمرکز می کنند، برتری می دهد. با حضور مانزونی، باید همچنان انتظار داشته باشیم كه فراری ها زیبا و هدفمند باقی بمانند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.037 seconds.