اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ابتکار جدید در سیستم گرمایشی برای حداکثر صرفه جویی

نویسنده

تیم تحریریه

۰۵ آذر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: متخصص مهندسی IAV و لوئیزنتال که در زمینه تولید ورق های امنیتی و کاغذهای اسکناس فعالیت می کنند، مفهوم جدید گرمایش کابین سرنشینان را برای خودروهای الکترونیکی اعلام کردند.


گروه بین الملل: متخصص مهندسی IAV و لوئیزنتال که در زمینه تولید ورق های امنیتی و کاغذهای اسکناس فعالیت می کنند، مفهوم جدید گرمایش کابین سرنشینان را برای خودروهای الکترونیکی اعلام کردند.

به گزارش خبرخودرو، ایده استفاده از فویل SmartMesh نازک، شفاف، مقرون به صرفه و آسان برای پردازش از لوئیزنتال است. از آنجا که فویل SmartMesh دارای مشبک مسیرهای رسانایی در سطح خود است، می توان آن را در مکان های مختلف اطراف مسافران (مانند درب ها) نصب کرد تا گرمای بیشتری (در کنار سیستم گرمایش استاندارد) فراهم کند.

طبق گفته شرکای آلمانی، SmartMesh امکان کاهش زمان رسیدن به دمای مطلوب را فراهم می کند و سپس 20٪ قدرت گرمایش را برای حفظ دما کاهش می دهد (در مقایسه با گرمایش الکتریکی معمولی)، که به طور کلی باید در محدوده ای (تا 6٪ ) صرفه جویی کند.

لوئیزنتال توضیح می دهد که می تواند فویل SmartMesh را در مقیاس صنعتی در مقادیر زیاد تولید کند، به این معنی که سازندگان خودروی الکتریکی می توانند قطعات را به راحتی تهیه کنند. اینکه آیا آنها تصمیم به استفاده از SmartMesh در سالهای آینده خواهند گرفت یا خیر، به ما پاسخ روشنی می دهد که آیا این سیستم گزینه مناسبی است.

یک نکته مهم در مورد گرمایش بهتر این است که در آب و هوای سرد، هنگامی که قدرت دامنه کمتر است و از اهمیت بیشتری برخوردار است، منجر به صرفه جویی می شود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.