اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراری اولین خودروی شاسی بلند خود را تولید می کند

نویسنده

تیم تحریریه

۲۵ آبان ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: فالکتریکی سازی در صنعت خودرو در حال افزایش است و تقریباً بر همه خودروسازان تأثیر می گذارد، در حالی که کراس اوورها و شاسی بلندها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.


گروه بین الملل: فراری بر سر دوراهی است.

الکتریکی سازی در صنعت خودرو در حال افزایش است و تقریباً بر همه خودروسازان تأثیر می گذارد، در حالی که کراس اوورها و شاسی بلندها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند. فراری قبلاً به فضای خودروهای الکتریکی اشاره کرده است، هرچند هنوز با شاسی بلند به سایر خودروسازان سطح بالا نپیوسته است. این خودروساز به زودی با پوروسنگو، اولین مدل شاسی بلند این شرکت باز خواهد گشت.

مایکل لیترز، مدیر فنی فراری، در مصاحبه اخیر گفت که طراحیSF90 اسپایدر که اخیراً رونمایی شده است، چالش برانگیز بود، در حالی که طراحی پوروسنگو از جهات دیگری پیچیده است. لیترز که قبلاً سرپرست برنامه ریزی شاسی بلند پورشه بود، این تغییرات را مشخص نکرده است، اگرچه تجربه او با کاین و ماکان باید یک مزیت بزرگ برای برنامه فراری باشد.

جزئیات مربوط به پوروسنگو همچنان یک راز است. عکس های جاسوسی از این خودرو نشان می دهد که این مدل در مراحل اولیه توسعه است و فراری از GT4 لوسو به عنوان بستری برای آزمایش نمونه اولیه این شاسی بلند جدید استفاده می کند. فراری اولین رونمایی از پوروسنگو را در اواخر سال 2022 یعنی دو سال از امروز قرار داد.

فراری شاسی بلند احتمالاً یک موتور شش یا هشت سیلندر توربو را با چند موتور الکتریکی جفت خواهد کرد. همچنین این احتمال وجود دارد که فراری یک موتور V12 را نیز برای یک پیشنهاد رده برتر زیر کاپوت قرار دهد. با این حال، درب های لوکس به وزن کلی اضافه خواهد کرد. این موتور می تواند بیش از 800 اسب بخار (596 کیلووات) نیرو تولید کند که این شاسی بلند ممکن است برای جبران وزن اضافی خود نیاز داشته باشد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.045 seconds.