اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

استارت آپ‌ها در افزایش تقاضای سفر نقش آفرین می‌شوند

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ آبان ۱۳۹۹
  • 0
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: حرکت‌های خلاقانه در حوزه توسعه حمل و نقل مسافر، آینده این صنعت را دگرگون خواهد کرد.


مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: حرکت‌های خلاقانه در حوزه توسعه حمل و نقل مسافر، آینده این صنعت را دگرگون خواهد کرد.

داریوش باقرجوان با اشاره به اینکه صنعت حمل و نقل مسافر درون شهری با ظهور استارت آپ‌ها تغییرات اساسی پیدا کرده است و دیر یا زود، این تغییر به حمل و نقل برون شهری نیز سرایت خواهد کرد، افزود: سازمان راهداری برنامه‌های ویژه‌ای برای حرکت‌های خلاقانه و از جمله استفاده از بستر‌های موبایلی و بازارگاه‌ها تدارک دیده است.

وی گفت: استفاده از ظرفیت استارت آپ‌ها در صنعت حمل و نقل مسافر برون شهری با حضور فعالان این صنف، می‌تواند راهگشای بخشی از بازار از دست رفته مسافر حمل و نقل عمومی کشور باشد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزود: استارت آپ‌ها می‌توانند با تکیه بر اطلاعات کاربران و با ایجاد تقاضا و دسترسی آسان برای مردم، ضرر و زیان ناشی از دست رفتن بازار حمل و نقل مسافر در کشور را که پس از شیوع بیماری کرونا متوجه این بخش شد تا حدودی جبران کنند.

باقرجوان همچنین از تشکیل کمیته‌های راهبردی با حضور تشکل‌ها در سازمان راهداری خبر داد و گفت: این کمیته‌های راهبردی به منظور ترسیم نقشه راه این بخش و توسعه صنعت حمل و نقل مسافر برون شهری تشکیل می‌شوند.

وی با تاکید بر لزوم پرهیز از بخشی نگری و داشتن نگاهی جامع و کامل و همه جانبه به موضوع حمل و نقل جاده‌ای، از پیگیری مسایل مربوط به نظام نرخ گذاری بلیت اتوبوس، مشکلات صنفی و بیمه رانندگان، لاستیک و دیگر مشکلات این صنعت در سطح وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری به عنوان متولی این بخش خبر داد و حمایت و همراهی تشکل‌های صنفی برای اخذ تصمیمات صحیح برای اجرا را خواستار شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.071 seconds.