اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراری SF90 استرادل اسپایدر در آستانه رونمایی

نویسنده

تیم تحریریه

۲۳ آبان ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: فراری در آستانه معرفیSF90 استرادل اسپایدر است.


گروه بین الملل: فراری در آستانه معرفیSF90 استرادل اسپایدر است.

رونمایی از این این ابرخودروی هیبریدی کانورتیبل در ایتالیا برنامه ریزی شده بود، اما با انتشار ویروس کرونا، فراری آن را به تعویق انداخت. این رویداد سالانه در ابتدا قرار بود هفته گذشته برگزار شود.

شایعات نشان می دهد که از پنجشنبه گذشته پیش نمایش رسمی خودرو برای مشتریان بصورت آنلاین در حال اجرا بوده است. ظاهراً باید تا 12 نوامبر صبر کنیم تاSF90 استرادل اسپایدر رونمایی شود تا همه دنیا آن را ببینند.

اعتقاد بر این است که این خودرو با پلتفرم کانورتیبل با قدرت مشابهF8 اسپایدر و جدیدترین مدل 812 GTS همراه خواهد بود. به نظر می رسد،SF90 استرادل اسپایدر پنجره محفظه موتور کوپه را حفظ خواهد کرد و به تماشاگران اجازه می دهد تا به یک موتور 4.0 لیتری V8 توئین توربو نگاه کنند. این ترکیب با سه موتور الکتریکی همراه است و تقریباً 1000 اسب بخار نیرو تولید می کند.

اولین سری تولیدی فراری هیبریدی کانورتییبل، یعنی استرادل اسپایدرSF90 ، ضمن افزودن قابلیت های پلاگین، از برق محدود لافراری آپرتا پیروی خواهد کرد. این خودرو احتمالاً سنگین تر از کوپه خواهد بود (1570 کیلوگرم / 3461 پوند) اما عملکرد آن کاهش نمی یابد.

انتظار می رود که اسپایدر کوپه بیش از 625 هزار دلار قیمت داشته باشد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.037 seconds.