اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراخوان رنو مگان در استرالیا

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ آبان ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: رنو مگان یک هاچ بک جمع و جور است که در بسیاری از نقاط جهان ارائه می شود.


گروه بین الملل: رنو مگان یک هاچ بک جمع و جور است که در بسیاری از نقاط جهان ارائه می شود. 

این خودرو در ایالات متحده موجود نیست اما مشتریان در استرالیا می توانند نسل چهارم آن را خریداری کنند. یک مگان کاملاً جدید سال آینده رونمایی می شود، اما موضوع این مقاله نیست.

می خواهیم شما را در مورد یکی از عجیب ترین خاطراتی که در مورد آن شنیده ایم، مطلع کنیم. این از Land Down Under است و 824 نمونه از مگان را که بین 16 آوریل 2016 و 11 اکتبر 2016 تولید شده است تحت تأثیر قرار می دهد که همگی مدل 2016 هستند.

در حقیقت، فراخوان هیچ ارتباطی با خود خودرو ندارد. این مسئله مربوط به قسمت عملکرد بازکننده دستی پنجره است، که طبق اطلاعات رسمی "حاوی خطایی در نامگذاری است و ممکن است باعث شود کاربر از ویژگی های ایمنی کودک در درب عقب استفاده نادرست کند".

کمیسیون رقابت و مصرف کننده استرالیا می گوید صاحبان مگان ممکن است دستورالعمل های کتابچه راهنما را اشتباه بخوانند و درهای عقب را قفل بگذارند. بنابراین، ممکن است "توسط کودکی که در صندلی عقب است، آنها را از داخل باز کند" و همه ما می دانیم که این امر می تواند چقدر خطرناک باشد.

این کار فقط با چند کلمه اشتباه به تعداد زیادی کاغذ احتیاج دارد. در عوض، خودروساز کلمات "و درب ها" را در کتاب راهنما با نشانگر سیاه خط می زند. البته هزینه رایگان آن خواهد بود.

اگر در استرالیا زندگی می کنید و یک رنو مگان 2016 دارید، می توانید با ارسال کد VIN، خودروی خود را بررسی کنید و به نمایندگی محلی رنو مراجعه کنید.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.054 seconds.