اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ارتقاء و به روز رسانی شبکه نمایندگی های مدیران خودرو برای سرویس بهتر

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • 0
اخیرا شرکت مدیران خودرو طی یک برنامه گسترده شروع به ارتقاء شبکه نمایندگی های خود در سرتاسر کشور نموده است.


به گزارش خبرخودرو،اخیرا شرکت مدیران خودرو طی یک برنامه گسترده شروع به ارتقاء شبکه نمایندگی های خود در سرتاسر کشور نموده است.

شرکت مدیران خودرو ، بزرگترین تولید کننده خودرو در بخش خصوصی است که بیش از 15 سال است در بازار ایران حضور مستمر داشته و توانسته بخش قابل توجهی از بازار را با محصول متنوع و رو به ارتقاء خود بدست آورد.

این امر به لطف تنوع محصول و ارتقاء کیفی محصولات از یک سو و از سوی دیگر شبکه گسترده خدمات و فروش این شرکت می باشد که همواره ارتقاء کیفی و کمی آن صورت میپذیرد .

بر طبق عکس های موجود از برخی نمایندگی ها به خوبی میتوان دید که استانداردهای بالا و در حد جهانی برای شبکه نمایندگی ها در نظر گرفته شده و اجرا می شود مانند فرایند فروش استاندارد و خدمات کاملا مناسب برای عرضه اتومبیل های لوکس و مدرن طبق برنامه این شرکت .

شرکت مدیران خودرو با داشتن حدود 230نمایشگاه مجاز فروش و حدود 170 نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش تمام نقاط ایران را پوشش داده است که از این لحاظ مزیت بزرگ حساب میشود ، شبکه بزرگ و با سابقه ، که همواره از آموزش و استانداردهای لازم نیز بهره میبرند ، شرکت مدیران خودرو با برنامه ریزی بر روی شبکه و خدمات خود نشان میدهد که به فکر حضور قوی و ماندگار با ارائه محصولات به روز و با کیفیت است که هم به لحاظ برند و هم سطح بازار جایگاه خود را ارتقاء بخشد .

از این روی با توجه به عکسها میتوان فضای پذیرش ، انتظار و تعمیر و... برخی از نمایندگی ها را که این استانداردها را انجام داده اند را دید که حکایت از نو آوری و فضای خاص و جدید دارد که با توجه به برنامه توسعه و ارتقاء این شرکت به مرور بر تعداد این قبیل نمایندگی ها افزوده خواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.241 seconds.