اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

در برخی از خودروهای آلمانی سیستمی با نام DDS وجود دارد؛ این سیستم چیست و چگونه عمل می‌کند؟

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • 0
با توجه به‌پیشرفت تکنولوژی درخودرو نیاز به‌پایدارتر کردن آن بسیار مهم شده و همواره سیستم‌های مکانیکی و الکترونیکی برای پایداری در خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به‌پیشرفت تکنولوژی درخودرو نیاز به‌پایدارتر کردن آن بسیار مهم شده و همواره سیستم‌های مکانیکی و الکترونیکی برای پایداری در خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیستم DDS برای پایداری دینامیکی خودرو تعبیه شده است و از آن برای کنترل بهتر خودرو و افزایش پایداری در حرکات مانوری خودرو استفاده می‌شود. نحوه عملکرد آن نیز این‌گونه است که روی اکسل‌های عقب و جلو خودرو بازوهای پایدارکننده و قابل تنظیمی نصب شده است و با استفاده از این سیستم، عملکرد سیستم تعلیق بهبود پیدا می‌کند و سرنشینان خودرو احساس راحتی بیشتری خواهند داشت. با توجه به‌شرایط دینامیکی خودرو، فشار هیدرولیکی درون بازوهای تعبیه‌شده تنظیم می‌شود؛ به‌طوری که پایداری خودرو حفظ شده و از حرکات اضافی آن جلوگیری می‌کند. به‌عنوان مثال هنگام پیچیدن خودرو فشار هیدرولیکی روی چرخ بیرون پیچ افزایش پیدا می‌کند؛ درنتیجه خودرو تعادل مناسبی پیدا خواهد کرد. این سیستم به‌دلیل طراحی خاص آن گران بوده و هر کمپانی از آن استفاده نمی‌کند و قابلیت نصب روی هر خودرویی را ندارد

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.234 seconds.