اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید]

نویسنده

تیم تحریریه

۰۴ آبان ۱۳۹۹
  • 0

دی‌ماه گذشته بود که رها کردن مرسدس G کلاس از هلیکوپتر و نابودی آن توسط یک ولاگر روسی بسیار خبرساز شده و توجه تقریبا تمامی رسانه‌های خودرویی را به خود جلب نمود. مالک G کلاس نگون‌بخت دلیل این اقدام عجیب خود را خرابی‌های مکرر و عدم رسیدگی مناسب نمایندگی مرسدس بنز اعلام کرده بود.

حال پس از گذشت نزدیک به یک سال، باز هم شاهد اتفاق مشابه دیگری در روسیه هستیم! این بار یک یوتیوبر و اینفلوئنسر اینستاگرامی به نام میخائیل لیتوین (Mikhail Litvin) مرسدس AMG GT 63 S خود را به بیرون از شهر برده و آن را به آتش می‌کشد. طبق گزارش رسانه‌های محلی کوپه چهار در این اینفلوئنسر نیز دچار خرابی‌های متعدد شده و نمایندگی مرسدس بنز هم از رفع عیوب آن سرباز زده است.

آنطور که میخائیل لیتوین ادعا کرده، وی مرسدس AMG GT 63 S خود را 5 بار به نمایندگی کمپانی فرستاده و هر بار با بهانه‌ای برای عدم تعمیر و رفع ایراد روبرو شده است. این ولاگر روس افزوده برخی مواقع نمایندگی مرسدس بنز هفته‌ها خودروی او را بدون تعمیر و برطرف کردن مشکل در پارکینگ خود خوابانده است.

هنوز مشخص نیست که ادعاهای میخائیل لیتوین تا چه حد صحیح است، اما با دقت در کلیپ تهیه شده این احتمال قوت می‌گیرد وی با هدف جلب توجه اقدام به آتش زدن خودروی لوکس و گران‌قیمت خود کرده باشد.

گفتنی است در کمتر از 24 ساعت، ویدیوی به آتش کشیدن مرسدس AMG GT 63 S میخائیل لیتوین بیش از 6 میلیون بازدید در یوتیوب داشته است. با وجود این بازدید بالا بعید به نظر می‌رسد درآمدی که از ویدیوی مورد بحث نصیب میخائیل جوان می‌شود، به فراتر از 160 هزار دلار رسیده و امکان خرید خودرویی مثل مرسدس AMG GT 63 S را مجددا برای او فراهم کند!

تاکنون مرسدس بنز واکنشی به ادعاهای میخائیل لیتوین از خود نشان نداده و باید منتظر ماند و دید که سرانجام این اتفاق جنجالی چه خواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.059 seconds.