اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

لکسس LC 500 لیبرتی واک، جنجالی و دوقطبی!

نویسنده

تیم تحریریه

۲۷ مهر ۱۳۹۹
  • 0

اگر طرفدار طراحی ظاهری لکسس LC هستید شاید بهتر باشید این خبر را دنبال نکنید! اما اگر کارها و کیت‌های بدنه پهن لیبرتی واک ژاپن را دوست دارید شاید این LC 500 همانی باشد که دنبالش هستید.

لکسس LC 500 را می‌توان یکی از زیباترین خودروهای بازار دانست. از تناسبات بدنه گرفته تا جزئیات خاص طراحی، راه‌های بسیار کمی برای جذاب‌تر کردن این خودرو وجود دارد. لیبرتی واک قطعاً از دگرگونی اساسی بدنه خودروهای مشهور دنیا ابایی ندارد و اگرچه کیت بدنه پهن آن برای LC 500 دیوانه‌وارترین کیتش نیست اما قطعاً باعث می‌شود این خودرو در بین نسخه‌های استاندارد جلب‌توجه کند.

در آغاز باید گفت این گرندتورر ژاپنی به سیستم تعلیق ایر رکس مجهز شده و نتیجه آن کاهش حداکثری ارتفاع با فشار یک دکمه می‌باشد.

لیبرتی واک همچنین اسپلیتر جلوی گیرا و قوس‌های چرخ پهن‌تر را به LC 500 اضافه کرده است. به این موارد می‌توانیم رکاب‌های جانبی جدید، رینگ‌های ۶ پره مشکی مات و… را بیفزاییم.

تکمیل کننده تغییرات ظاهری خودروی موردبحث نیز اسپویلر عقب، دیفیوزر فیبر کربنی جدید و سیستم اگزوز با چهار خروجی می‌باشد. به احتمال زیاد قوای محرکه این خودرو همانند دیگر پروژه‌های لیبرتی واک دست نخورده است.

نظر شما درباره لکسس LC 500 لیبرتی واک چیست؟ احتمالاً نسخه استاندارد طرفداران بیشتری خواهد داشت این‌طور نیست؟!

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.226 seconds.