اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آیا تویوتا GR لندکروزر در راه است؟

نویسنده

تیم تحریریه

۲۷ مهر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: مدتی است که می دانیم تویوتا هایلوکس نسخه GR دریافت می کند که قرار است به موتور V6 مجهز شود.


گروه بین الملل: مدتی است که می دانیم تویوتا هایلوکس نسخه GR دریافت می کند که قرار است به موتور V6 مجهز شود.

به گزارش خبرخودرو، گزارش اخیر نشان داد که می تواند از موتور 3.3 لیتری V6 دیزلی لندکروزر آینده استفاده کند، کهGR هایلوکس را به تهدیدی خطرناک علیه نسل بعدی فورد رنجر رپتور تبدیل می کند.

اما جدا از هایلوکس، سوپرا، 86 و یاریس، به نظر می رسد که تویوتا می خواهد سری GR خود را بیشتر گسترش دهد و لندکروزر بعدی یکی از اهداف احتمالی است.

سخنگوی تویوتا استرالیا در گزارشی گفت: "هیچ دلیلی وجود ندارد که LC یا هایلوکس نتواند مدل GR داشته باشد ... و ما [GR هایلوکس] مارک تجاری شده ایم."

نسخه کامل GR لندکروزر اصلاً پیشنهاد بدی نیست. با یک پلتفرم محکم و یک نام تجاری کاملاً مورد احترام، می شود روی قدرت نسخه کامل GR از LC حساب کرد. بیشتر این گزارش ها حاکی از آن است که موتور 4.0 لیتری V8 بنزینی توئین توربو با توان 268 اسب بخار، 479 پوند فوت گشتاور را در قسمت موتور خود قرار دهد.

اگرچه گزارش های تأیید نشده ای از توقف تولید لندکروزر در بازار ایالات متحده در ماه جاری منتشر شد، انتظار نداریمGR لندکروزر به نمایشگاه های آمریکایی برسد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.193 seconds.