اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

احتمال تولید تویوتا GR لندکروزر وجود دارد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۷ مهر ۱۳۹۹
  • 0

مدتی است که خبرهای مربوط به تولید تویوتا GR هایلوکس منتشر شده و ظاهراً این خودرو قرار است با پیشرانه ۶ سیلندر عرضه شود. اخیراً نیز گفته شده این پیکاپ از پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری لندکروزر جدید استفاده خواهد کرد و به این ترتیب GR هایلوکس تهدیدی خطرناک برای نسل بعدی فورد رنجر رپتور خواهد بود.

اما به نظر می‌رسد تویوتا پس از عرضه هایلوکس، سوپرا، ۸۶ و یاریس با پیشوند GR می‌خواهد این خانواده را شلوغ‌تر کند و نسل بعدی لندکروزر یکی از نامزدهای احتمالی برای پذیرش چنین پیشوندی است.

سخنگوی تویوتا در استرالیا در مصاحبه با خبرنگاران گفته است:

دلیلی برای عدم تولید نسخه‌های GR لندکروزر یا هایلوکس وجود ندارد و ما اخیراً نام GR هایلوکس را ثبت تجاری کرده‌ایم.

نسخه کامل GR از لندکروزر پیشنهاد خوبی است. با استفاده از پلتفرمی جدید و نامی کاملاً مشهور، نسخه کامل GR برای لندکروزر می‌تواند یک خون تازه در رگ‌ها قلمداد شود. همچنین گفته شده احتمال استفاده از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی بنزینی با قدرت ۲۶۸ اسب بخار در این شاسی‌بلند وجود دارد.

اما وضعیت سایر محصولات تویوتا چگونه خواهد بود؟ سخنگوی تویوتا می‌گوید این خودروساز تلاش‌های ویژه‌ای برای تولید محصولات خالص GR انجام می‌دهد و تمامی محصولات کلیدی با این پیشوند عرضه خواهند شد.

با توجه به این اظهارات احتمال تولید GR کرولا و حتی GR فورچونر وجود دارد. البته انتظار نمی‌رود GR لندکروزر احتمالی روانه بازار آمریکا شود و حتی قبلاً خبری درباره احتمال خاتمه تولید لندکروزر در این بازار منتشر شده است.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.269 seconds.