اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتشار تصاویر پنهانی از فراری هیبریدی

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مهر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: حدود دو سال پیش، فراری در مورد چگونگی برنامه ریزی برای ارتقا و گسترش خط تولید خود تا پایان سال 2022 اطلاعات مهمی را ارائه داد.


گروه بین الملل: حدود دو سال پیش، فراری در مورد چگونگی برنامه ریزی برای ارتقا و گسترش خط تولید خود تا پایان سال 2022 اطلاعات مهمی را ارائه داد.

به گزارش خبرخودرو، از آن زمان، شاهد یک فراری پرانرژی جدید الکتریکی بوده ایم، اما چیزهای زیادی دیگری برای آینده وجود دارند.

گفته می شود که یکی از مدلهای موجود در لیست برنامه های فراری، یک V6 هیبریدی است که بر اساس مدل های قبلی فراری طراحی شده است. نه یک، بلکه دو ماشین با ظاهری عجیب و غریب توسط دوربین گرفته شده اند. هرگز از بدنه 488 غافل نشوید زیرا این خودروها آن چیزی نیستند که به نظر می رسند.

اینکه این V6 الکتریکی از انواع پلاگین باشد یا نه باید منتظر بمانیم تا جزئیات بیشتری منتشر شوند، اما ارائه یک درگاه شارژ مانند SF90 Stradale احتمالاً دامنه الکتریکی بیشتری را در پی خواهد داشت. V8 هیبریدی 16 مایل (25 کیلومتر) در حالت انتشار صفر کار می کند، که ایده آل به نظر می رسد.

این گزارش به عنوان یک یادآوری است که حتی فراری نیز در برابر پیشرانه های الکتریکی مصون نیست و شرکت مجبور است خود را با مقررات سختگیرانه آلایندگی سازگار کند. این بدان معنا نیست که V12 در حال از بین رفتن است زیرا خودروی افسانه ای ایتالیا قول داده است که پیشرانه تنفس طبیعی را تا آنجا که ممکن است زنده نگه دارد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.457 seconds.