اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تکذیب بازگشت زیچه به دایملر

نویسنده

تیم تحریریه

۰۷ مهر ۱۳۹۹
  • 0
دیتر زیچه، مدیرعامل سابق شرکت خودروسازی دایملر در گفت‌و‌گو با روزنامه فرانکفورتر آلگماینه زایتونگ خبر بازگشت خود را به این شرکت برای تکیه بر کرسی ریاست هیات نظارت رد کرد.

زیچه ۶۷ ساله که سال گذشته از مدیرعاملی دایملر، برند مادر مرسدس‌بنز کناره‌گیری کرد برای ریاست بر این هیات در نظر گرفته شده بود. او به این روزنامه آلمانی گفت: «طبیعتا مایل بودم تا این کار را انجام دهم و البته دوست داشتم آن را به بهترین نوع ممکن انجام دهم. اما در نهایت تصمیم گرفتم این شغل را نپذیرم.» یک سخنگوی دایملر نیز در پاسخ به صحبت‌های زیچه گفت:«ما به تصمیم او احترام می‌گذاریم.» زیچه می‌گوید که سرمایه‌گذاران ارشد دایملر از جایگزینی او با مانفرد بیشاف حمایت می‌کردند اما ممکن بود مخالفت‌هایی از سوی دیگر سهامداران وجود داشته باشد. او افزود: «این مساله که پس از ۴۰ سال فعالیت در این شرکت، برخی به من به‌عنوان یک بار اضافه نگاه می‌کنند نه یک دارایی ارزشمند، موجب بی‌میلی من به بازگشت شد.»

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.177 seconds.