اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

وب سایت فولکس پس از آغاز پیش فروش ID.4 از دسترس خارج شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۶ مهر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: وب سایت فولکس واگن ایالت متحده به دلیل هجوم بالای کاربران برای پیش خرید شاسی بلند تمام برقی ID.4 برای دو ساعت از دسترس خارج شد.


گروه بین الملل: وب سایت فولکس واگن ایالت متحده به دلیل هجوم بالای کاربران برای پیش خرید شاسی بلند تمام برقی ID.4 برای دو ساعت از دسترس خارج شد.

به گزارش خبرخودرو، واحد آمریکایی فولکس واگن در توییتر خود اعلام کرد که به دلیل مراجعه غیر قابل تصور علاقمندان به پیش خرید ID.4 وب سایت این شرکت دو ساعت از دسترس خارج و مجددا راه اندازی خواهد شد.

البته هنوز تعداد این افراد اعلام نشده است.

البته شرکت هایی قبلا بوده اند که برای جلب توجه به صورت مصنوعی وب سایتشان را از دسترس خارج کرده اند تا نشان دهند محصولاتشان طرفداران خیلی زیادی دارد.

به هر حال هر چه که بود بسیاری از کاربران از این اتفاق ناخرسند بودند و برخی گفتند که امید دارند طراح سایت همان طراح نرم افزار های ID.4 نباشد!!

گفتنی است ID.4 در حالت پایه دارای یک موتور الکتریکی به توان 150 کیلووات و بسته باتری 77 کیلووات ساعتی است.

این خودرو می تواند با هر بار شارژ مسافتی 520 کیلومتری را طی کند.

هنوز برنامه فروش ID.4 در همه بازار ها مشخص نیست ولی بایستی گفت که این خودرو در بریتانیا 44 هزار پوند قیمت گذاری شده است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.224 seconds.