اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رونمایی باتری جدید تسلا

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ مهر ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: تسلا اعلام کرد که باتری جدید معرفی شده توسط این شرکت برد حرکتی خودرو را تا 16% افزایش خواهد داد و از این پس روی نسخه های پایه نصب خواهد گردید.


گروه بین الملل: تسلا اعلام کرد که باتری جدید معرفی شده توسط این شرکت برد حرکتی خودرو را تا 16% افزایش خواهد داد و از این پس روی نسخه های پایه نصب خواهد گردید.

به گزارش خبرخودرو، تسلا در رویدادی با نام "روز باتری" نسل جدیدی از باتری هایش با ظرفیت بیشتر را معرفی کرد.

با نصب این باتری بر روی خودرویی مثل مدل اس برد حرکتی این خودرو با هر بار شارژ به 750 کیلومتر می رسد که حدود 16% بیشتر از قبل است.

این باتری جدید به دلیل ابعاد 46 در 80 میلی متریش 4680 نام گذاری شده و گفته می شود که پنج برابر نیرویی بیشتر و شش برابر توان بیشتر را در مقایسه با نمونه های قبلیش عرضه می کند.

کاهش ابعاد 4680 باعث کاهش هزینه تولیدش شده و این مسئله به رقابت قیمتی خودرو های برقی در مقایسه با نمونه های بنزینی و دیزلی کمک خواهد نمود.

ایلان ماسک در مراسم " روز باتری" تولید این باتری را موفقیتی مهم برای شرکتش و پیشرفت در زمینه تولید باتری های برقی عنوان کرد.

وی با اعلام کاهش وزن این بسته باتری گفت که هزینه دلار بر کیلووات این باتری ها 55% کاهش یافته که تاثیر مهمی در کاهش قیمت خودرو خواهد داشت.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.221 seconds.