اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تداوم مجاهدت سلیمانی وار در گروه سایپا برای تحقق جهش تولید

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ مهر ۱۳۹۹
  • 0
گروه خودروسازی سایپا در سال های دژخیمان جنگ با تولید ادوات و تجهیزات نظامی و همچنین با اهدای یکصد شهید والا مقام در خط مقدم جنگ تحمیلی قرار داشت و امروز نیز با تحقق شعار جهش تولید به وظیفه خود برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران گام برخواهد داشت.


به گزارش خبرخودرو، گروه خودروسازی سایپا در سال های دژخیمان جنگ با تولید ادوات و تجهیزات نظامی و همچنین با اهدای یکصد شهید والا مقام در خط مقدم جنگ تحمیلی قرار داشت و امروز نیز با تحقق شعار جهش تولید به وظیفه خود برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران گام برخواهد داشت.

اکنون که چهل سال از آغاز سال های دفاع مقدس می گذرد نیاز به راه و مسلک شهدا بیش از پیش در سطح جامعه احساس می شود. سال های زیادی از روزگارانی که جوانان این مرز و بوم برای دفاع از کشور و انقلاب اسلامی با جان خود جهاد کردند می گذرد، اما هنوز جوشش خون شهدا در رگ های پیروان و دلبستگان به این مکتب عاشقی در قلیان و خروش است.

امروز در شرایطی که کشور با نیرنگ ها و دسیسه های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و تحقق تولید امری جهادی و ضروری است چه الگو و سرمشقی جز راه و رسم شهدا و مجاهدان فی سبیل الله سال های دفاع مقدس می تواند گره گشا باشد؟ همانگونه که گروه خودروسازی سایپا در سال های دژخیمان جنگ با تولید ادوات و تجهیزات نظامی و همچنین با اهدای یکصد شهید والا مقام در خط مقدم جنگ تحمیلی قرار داشت؛ امروز نیز با تحقق شعار جهش تولید به وظیفه خود برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران گام برخواهد داشت.

اکنون گروه خودروسازی سایپا به خود می بالد که با بهره گیری از مدیران جهادی و با الگوگیری از روحیه ایثار و فداکاری سردار شهیدی چون حاج قاسم سلیمانی، سلیمانی وار در عرصه تولید و اقتصاد مجاهدانه تلاش می کند تا بار دیگر نشان دهد که درخت تنومند انقلاب اسلامی که با خون شهدای گلگون کفن آبیاری گشته است پربارتر و گسترده تر خواهد شد.

امروز وظیفه سنگین ما در گروه خودروسازی سایپا در کنار تولید با کیفیت، انتقال این مفهوم است که راه و آیین شهدا جز با روحیه کار و مجاهدت و مقاومت پیمودنی نیست و برای تحقق آن باید با نیت خالص و تلاش بی وقفه به پیش رفت تا با پیروی از رهبر انقلاب اسلامی، کشتی اقتصاد کشور را به ساحل نجات برسانیم. انشاالله...


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.304 seconds.