اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مرسدس-ای ام جی GT 63 S برابوس، وحشی‌ترین چهار درب بازار؟!

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ شهریور ۱۳۹۹
  • 0

اگرچه در روزگار کنونی می‌توانید نسخه‌های استاندارد مرسدس-ای ام جی با شتاب مشابه تسلا مدل S را بخرید اما همه می‌دانیم که پرفورمنس محصولات تنها به زمان شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت یا زمان عبور از ۴۰۰ متر محدود نمی‌شود.

ما درباره چابکی، توانایی، زیبایی و البته صدای جذاب پیشرانه صحبت می‌کنیم. قطعاً جهان به سمتی حرکت می‌کند که پیشرانه‌های درون‌سوز کم‌کم با ما وداع خواهند کرد و در آینده خبری از نعره نیروگاه‌های ۸ سیلندر نبوده و جای آن‌ها را خودروهای الکتریکی خواهند گرفت.

به‌هرحال وقتی درباره پیشرانه‌های ۸ سیلندر توئین توربو صحبت کنید ذهن‌ها ناخودآگاه به سمت محصولات مرسدس خواهد رفت.

مرسدس-ای ام جی GT 63 S چهار درب برابوس سال پیش معرفی شد ولی حالا می‌توانیم جزئیات زیادی از آن را داشته باشیم. این تیونر آلمانی دو توربوی جدید را روی نیروگاه این خودرو نصب کرده و با برنامه‌ریزی دوباره ECU قدرت ۸۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتون متری را به دست آورده است. به همین خاطر این محصول AMG شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۹ ثانیه‌ای دارد که سه‌دهم ثانیه سریع‌تر از نسخه استاندارد می‌باشد. حداکثر سرعت GT 63 S چهار درب برابوس نیز به‌صورت الکترونیکی به ۳۱۵ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

از دیگر تغییرات این موشک آلمانی می‌توان به سیستم اگزوز سفارشی با فلاپ های فعال و خروجی‌های تیتانیومی و کربنی اشاره کرد.

استفاده از قطعات کربنی نیز بر ابهت و گیرایی این خودرو افزوده است. آپرون، ورودی‌های هوا، دیفیوزر و… بخشی از خودرو هستند که ارتقا یافته‌اند. شما همچنین می‌توانید رینگ‌های ۲۱ و ۲۲ اینچی را با لاستیک‌های پیرلی، کانتیننتال یا یوکوهاما همراه کنید.

اما داخل کابین نیز فرمان با پوشش آلکانترا، دوخت های جدید، عناصر فولادی و لوگوهای برابوس دیده می‌شوند.

نظر شما چیست؟ برابوس ۸۰۰ را دوست دارید یا دیگر سدان های چهار درب سریع را به آن ترجیح می‌دهید؟!

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.048 seconds.