اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتشار تصاویر پنهانی از فراری پورسانگ

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ شهریور ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: لیست خودروسازانی که فاقد خودروی شاسی بلند در خط تولید خود هستند، همچنان در حال کاهش است.


گروه بین الملل: لیست خودروسازانی که فاقد خودروی شاسی بلند در خط تولید خود هستند، همچنان در حال کاهش است.

به گزارش خبرخودرو، در سال های اخیر شاهد بودیم که خودروسازانی مانند بنتلی، لامبورگینی، رولز رویس و استون مارتین با تولید خودروهای شاسی بلند، سود زیادی از علاقمندان به شاسی بلندها به دست می آورند و این یک واقعیت شناخته شده است که فراری در حال آماده سازی چاپگر پول با تولید شاسی بلند جدید اش است. این شاسی بلند برای مدتی در حال توسعه است و طی دو سال آینده با عنوان پورسانگ معرفی خواهد شد.

مجموعه ای از تصاویر پنهانی جدید نشان می دهد که اولین شاسی بلند فراری هنوز تست های GTC4Lusso را نگذرانده است. استتار اولین سرنخی است که نشان می دهد این خودرو آن گونه که به نظر می رسد، نیست! خصوصاً اینکه با توجه به اینکه ترمز تیراندازی اخیراً قطع شده است ، می توانیم نمونه اولیه نسخه GTC4Lusso را بلافاصله رد کنیم.

همچنین به نظر می رسد این خودروی آزمایشی روی شاسی بالاتر نسبت به فراری چهار نفره منسوخ قرار گرفته است، اما بارزترین سرنخی کهاز این خودرو می توان فهمید، قوس چرخ پر پیچ و خم است. همانطور که انتظار می رود محور جلو و عقب این شاسی بلند در مقایسه با FF قدیمی، پهن تر است.

با توجه به وضعیت این خودرو، انتظار نمی رود نسخه تولیدی آن به این زودی ها به بازار عرضه شود و احتمالاً در اواخر سال 2022 به بازار عرضه خواهد شد. انتظار می رود پورسانگ با پیشرانه هیبریدی ترکیبی از یک موتور درونسوز شش یا هشت سیلندر توربو همراه با چند موتور الکتریکی عرضه شود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.117 seconds.