اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

افزایش ٣۵ درصدی نرخ سرویس مدارس در شیراز

نویسنده

تیم تحریریه

۱۳ شهریور ۱۳۹۹
  • 0
در یک صد و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر شیراز نرخ کرایه سرویس مدارس ٣۵ درصدبا موافقت شورای شهر افزایش یافت.


در یک صد و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر شیراز نرخ کرایه سرویس مدارس ٣۵ درصدبا موافقت شورای شهر افزایش یافت.

در یکصد و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر شیراز و با استناد به نامه رئیس کارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس شهرستان شیراز درباره نرخ خدمات حمل‌ونقل دانش آموزان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بررسی و با رأی موافق اعضا به تصویب رسد.

بر اساس شرایط موجود متأثر از شیوع ویروس کرونا در کشور، عدم تصمیم گیری مشخص دولت در خصوص وضعیت تحصیلی سال جاری، مشخص نبودن آمار مربوط به دانش آموزان و نحوه ارائه خدمات سرویس مدارس و همچنین با توجه به احتمال اتخاذ تصمیمات مقطعی در خصوص فعالیت مدارس در طول سال تحصیلی متناسب با شدت و ضعف کنترل بیماری، نرخ خدمات حمل و نقل دانش آموزان مدارس شیراز برای سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ با افزایش ۳۵ درصدی در مقایسه با پارسال بر اساس نوع خودرو، تعداد روز‌های هفته و ظرفیت‌های مختلف خودرو تصویب شد.

بر این اساس برای مسیر‌های پر ترافیک ۱۰ درصد به نرخ ورودی و نرخ هر کیلومتر سال ۹۹ اضافه می‌شود و تعیین مسیر پرترافیک نیز توسط سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری خواهد بود.

همچنین برای مسافت‌های بالاتر از ۲۰ کیلومتر به ازای هر کیلومتر مازاد به میزان ۱ درصد نرخ فوق به مبلغ کل کرایه اضافه و از تاریخ ابلاغ این مصوبه کلیه مصوبات قبلی در این خصوص ملغی می‌شود.

در بررسی لایحه شهرداری شیراز برای مساعدت به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس برای برپایی نمایشگاه دائمی موزه دفاع مقدس رأی موافق اعضا حاصل شد و به تصویب رسید.

به استناد بند ۴ ماده ۸۰ قانون شورا و ماده ۷ از فصل دوم آئین‌نامه در خصوص نحوه هزینه کرد مواد ۱۶ و ۱۷ بودجه شهرداری، به این مجموعه اجازه داده شد مبلغ ۱ میلیارد ریال به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس مساعدت کرده و به منظور جلو گیری از موازی‌کاری، کلیه برنامه‌های اجرایی مربوط به حوزه دفاع مقدس با هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان انجام شود.

انتخاب نماینده شورا در شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز و نیز کمیته فنی کمیسیون ماده ۵ قانون شورای عالی شهرسازی و معماری، برای سال چهارم دوره پنجم شورای اسلامی شهر شیراز با معرفی ابراهیم صبوری همراه بود.

با توجه به انصراف ابراهیم صبوری از عضویت در هیأت‌های حل اختلاف مالیاتی نوذر امامی به عنوان نماینده شورا در این بخش معرفی شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.062 seconds.