اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتشار تصاویر پنهانی از فراری 812 در حال تست

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ شهریور ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: فراری با شتاب 60 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) ظرف 2.9 ثانیه و با سرعت 211 مایل در ساعت (340 کیلومتر در ساعت)، جز سریع ترین خودروهای جهان به حساب می آمد.


گروه بین الملل: فراری با شتاب 60 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) ظرف 2.9 ثانیه و با سرعت 211 مایل در ساعت (340 کیلومتر در ساعت)، جز سریع ترین خودروهای جهان به حساب می آمد.

به گزارش خبرخودرو، با اضافه شدن موتور تنفس طبیعی V12 به موتور قبلی، نیروی بیشتر و عملکرد بالاتری توسط این خودرو تولید می شود.

دو نمونه خودروی تستی در خیابان های ایتالیا با پوشش استتاری خیلی کم دیده شده اند. روی این نمونه اولیه، پلاک نام که به "AT01" ختم می شود، به چشم می خورد. روی خودروها از نوار چسب استفاده شده است تا کابل های زرد را "تا حدی" مخفی کرده و آن ها را روی بدنه ایمن نگه دارد. می گوییم "تا حدی"، زیرا می توانید آنها را در گوشه پایین سمت راست درب سرنشین ببینید، یعنی جایی که کابل ها به سمت محفظه موتور ادامه دارند.

نشانه هایی مبنی بر موتور این خودرو با توان 789 اسب بخار (530 کیلووات) و گشتاور 718 نیوتون متر (530 پوند فوت) وجود دارد. مشخص نیست که این خودرو توان چند اسب بخار تولید کند، اما انتظار داریم این خودرو بیش از 800 اسب بخار تولید کند تا شایسته نشان "GTO" باشد.

با کاهش احتمالی وزن خودرو و اصلاحات آیرودینامیکی، مطمئناً با یکی از سریعترین اتومبیل های موتور جلو که جهان تاکنون دیده است، مواجه خواهید شد. رونمایی از این خودرو احتمالا طی چند ماه آینده انجام می شود؛ زیرا فراری قول داده است که تا قبل از پایان سال جاری، دو مدل فراری را به بازار خودرو معرفی کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.059 seconds.